Disney

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Disney

Máte doma malého milovníka či milovnici animovaných pohádek, jakými jsou například myšák Mickey Mouse, Frozen nebo Toy Story? Pokud ano, tak ho jistě velmi potěší malý dárek v podobě dětské kosmetiky s motivy postaviček animovaných pohádek Disney. Právě společnost Disney totiž svým příznivcům a obdivovatelům nyní nenabízí pouze nezapomenutelné pohádky, čtivé komiksy a knížky, dětské oblečení, hravé kostýmy a krásné hračky, ale nyní je v jeho pestré nabídce možné naleznout také báječnou dětskou kosmetiku.

Pohádkový příběh vzniku dětské kosmetiky Disney

Filmové studio Disney, za jejímž grandiózním úspěchem stojí samotný Walter Elias „Walt“ Disney, bylo založeno již v roce 1923. Od té doby dala tato pohádková společnost vzniknout nepřebernému množství legendárních postaviček, jejichž příběhy se nesmazatelně zapsaly do paměti milionů dětiček i dospělých po celém světě. V nynější době tvoří světově proslulá společnost Disney ohromné impérium, které se do povědomí lidstva dostalo především díky natáčení úchvatných filmů a pohádek a vydávání senzačních komiksů, knížek a videoher. Kvůli velké poptávce na trhu začala společnost Disney vyrábět rovněž i dětské oblečení, kostýmy a hračky s motivy oblíbených kreslených postaviček. V současnosti ovšem společnost Disney nabízí také kouzelnou dětskou kosmetiku nebo parfémy, která se u malých dětí stává čím dál oblíbenější.

Hravá nabídka kosmetiky a parfémů od Disney

Kosmetické výrobky a vůně značky Disney jsou určeny výhradně dětem. Ovšem příjemné, osvěžující a zkrátka okouzlující produkty dokáží velmi snadno zaujmout i dospělého. Nejedna maminka již obdarovala své děťátko vůní či kosmetikou značky Disney především proto, že jí zkrátka ani ona sama absolutně nedokázala odolat. V Disney nabídce naleznete kupříkladu dětské toaletní vody, tělové spreje, sprchové gely, tekutá mýdla, pěny do koupele nebo celé dárkové kazety. Vůně se povětšinou skládají z jemných květinovo-ovocných tónů, které jsou příjemně nasládlé. I zbylé produkty mají příjemně sladkou vůni, která potěší každé dítko. Produkty dokáží malé ratolesti potěšit také pro svůj senzační design. Ty jsou totiž díky vyobrazení konkrétních pohádkových postav na samotných obalech velmi líbivé. Navíc jsou veškeré produkty společnosti Disney hypoalergenní, tudíž je svému milovanému děťátku můžete pořídit s opravdu dobrým pocitem.

A který produkt značky Disney bude tím pravým pro vaše dítko?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest