Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Disney Princess

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Disney Princess

Máte doma malou milovnici animovaných pohádek, která se ráda krášlí a stejně jako jiné holčičky, tak i ona chce být princeznou? Pokud ano, tak ji bezpochyby uděláte nesmírnou radost malým dárečkem v podobě dívčí kosmetiky s motivy princezen animovaných pohádek Disney. Právě společnost Disney přichází se značkou Disney Princess, která svým malým obdivovatelkám nepřináší pouze nezapomenutelné pohádky, čtivé komiksy a knížky, princeznovské doplňky a hravé kostýmy, ale nyní je díky značce Disney Princess v jeho pestré nabídce možné nalézt také báječnou dívčí kosmetiku.

Pohádkový příběh vzniku dívčí kosmetiky Disney Princess

Filmové studio Disney, za jejímž grandiózním úspěchem stojí samotný Walter Elias „Walt“ Disney, bylo založeno již v roce 1923. Od té doby dala tato pohádková společnost vzniknout nepřebernému množství legendárních postaviček, jejichž příběhy se nesmazatelně zapsaly do paměti milionů dětiček i dospělých po celém světě. V nynější době tvoří světově proslulá společnost Disney ohromné impérium, které se do povědomí lidstva dostalo především díky natáčení úchvatných filmů a pohádek a vydávání senzačních komiksů, knížek a videoher. Kvůli velké poptávce na trhu začala společnost Disney vyrábět rovněž i dětské oblečení, kostýmy a hračky s motivy oblíbených kreslených postaviček. V současnosti ovšem Disney přichází se značkou Disney Princess, která nabízí kouzelnou holčičí kosmetiku nebo parfémy, které si vaše malé dámy naprosto zamilují.

Hravá nabídka kosmetiky a parfémů Disney Princess

Kosmetické výrobky a vůně značky Disney Princess jsou určeny výhradně mladým dámám. Ovšem příjemné, osvěžující a hravé produkty dokáží velmi snadno zaujmout i dospělého. Nejedna maminka již obdarovala svoji malou holčičkou vůní či kosmetikou značky Disney Princess především proto, že jí zkrátka ani ona sama absolutně nedokázala odolat. V nabídce Disney Princess naleznete například dětské toaletní vody, sprchové gely, pěny do koupele nebo celé dárkové kazety. Vůně se povětšinou skládají z jemných květinovo-ovocných tónů, které jsou příjemně nasládlé. I zbylé produkty mají příjemně sladkou vůni, která potěší každou malou holčičku. Produkty dokáží malou dívenku potěšit také pro svůj senzační design. Ty jsou totiž díky vyobrazení konkrétních pohádkových princezen na samotných obalech velmi líbivé. Navíc jsou veškeré produkty společnosti Disney hypoalergenní, tudíž je své nejmilovanější holčičce můžete pořídit s opravdu dobrým pocitem.

A jakým produktem značky Disney Princess obdarujete svoji malou princezničku vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest