Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Diet Esthetic Hikari

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Diet Esthetic Hikari

Rozjasňující sérum Hikari ošetřuje, vyživuje a do hloubky hydratuje vaši pleť. Na základě nejnovějších poznatků týkajících se melanogeneze - tvorby melaninu, dokáže sérum odstraňovat hlubší i povrchové nedokonalosti nebo barevné odlišnosti pleti. Sérum má příjemnou konzistenci, která se dobře nanáší a lehce vstřebává. Okamžitě po nanesení pleť osvěžuje a zjemňuje, po pravidelném používání bude výsledkem péče tohoto přípravku hebká zářící pleť s jednotným tónem. Pleť se viditelně rozjasní, bude pružnější a celkově vitálnější. Bohaté složení séra ošetřuje vaši pleť silou účinných přírodních látek. Červený kaviár se skládá z proteinů, aminokyselin, minerálů a vitaminů. Díky vysokému obsahu proteinů stimuluje proliferaci fibroblastů a tvorbu kolagenu, čímž pleť posiluje, zpevňuje a dodává jí přirozenou pružnost.
Omega-3 mastné kyseliny, jedlé mořské řasy Nori a Wakame spolu s výtažky z japonské rýže regenerují, posilují, hydratují a udržují pleť ve vitální kondici.
Aktivní látky posilují přirozenou kožní bariéru a zajišťují tak schopnost pleti bránit se proti vnějším škodlivým vlivům. Diet Esthetic Hikari je kvalitní péčí pro pleť, která po pravidelném používání bude opět zářit zdravím.

Účinné látky:
Červený kaviár obsahuje proteiny, aminokyseliny, minerály a vitaminy, které pleť vyživují, posilují a dodávají jí přirozenou pružnost.
Omega-3 mastné kyseliny hydratují a rozjasňují pleť.
Mořské řasy Nori a Wakame pleť vyživují a posilují.
Výtažky z rýže - pleť regenerují, posilují a udržují pleť v dobré, vitální kondici.

Použití:
Aplikujte jednou denně, nejlépe večer, na suchou a čistou pleť obličeje. V případě potřeby aplikujte i na krk a hřbet rukou, kde se mohou tvořit skvrny. Jemně sérum vmasírujte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest