Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Diet Esthetic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Diet Esthetic

Pečujte i vy o krásu své pleti a pokožky s produkty španělské značky Diet Esthetic. Tato značka kvalitní kosmetiky se již od roku 1985 specializuje na výrobu účinných produktů založených na nejmodernějších aktivních látkách. K těmto látkám patří například hadí a včelí jed, bobule Goji, perly, kaviár nebo hlemýždí extrakt. Kosmetika Diet Esthetic si získala oblibu nejen ve svém rodném Španělsku, ale také v dalších zemích Evropy, v Asii a v Americe. V její nabídce najdete přípravky určené na řešení specifických potřeb nejrůznějších typů pleti.

Kvalitní španělská kosmetika Diet Esthetic

Vyzkoušejte účinky produktů Diet Esthetic na vlastní kůži. Hýčkejte svou pleť třeba omlazujícím pleťovým krémem Diet Esthetic Caviar s obsahem kaviáru, který pleť vyživuje, hydratuje, regeneruje a rozjasňuje, a navíc vypíná pleť a zpevňuje kontury obličeje. Velké oblibě se těší také vyživující pleťové sérum Diet Esthetic Argan Oil určené k hydrataci pleti a eliminaci vrásek. Za zmínku rozhodně stojí i chladivý gel proti celulitidě a striím Diet Esthetic Body 10 Anti-Cellulite Remodeling Action, jenž bojuje proti celulitidě a vyhlazuje pokožku.

Diet Esthetic: Z lásky k přírodě

Značka Diet Esthetic si nezakládá jen na vysoké účinnosti a kvalitě svých produktů, ale vyvíjí také maximální snahu o zachování životního prostředí a ctí etické principy a všechny své produkty přísně testuje v laboratořích. Výrobky Diet Esthetic nejsou testované na zvířatech.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest