Dermalogica

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Dermalogica

Hledáte-li pleťovou péči, která opravdu přináší efektivní výsledky, zaměřte se na americkou kosmetiku Dermalogica. Jakmile jednou vyzkoušíte hydratační krémy, masky, oční péči, pleťová séra a další přípravky této značky, dost možná si do budoucna ušetříte dlouhé hodiny hledání ideální kosmetiky. Dermalogica je totiž značkou, u které pravděpodobně zůstanete po celý život. Je jasnou volbou číslo jedna pro statisíce profesionálů z celého světa, protože opravdu funguje. Objevte spolu s Dermalogica skutečnou vášeň pro zdravou pleť a získejte i vy perfektní pokožku.

Dermalogica přináší nové principy pleťové péče

Americkou značku Dermalogica založila již v roce 1986 britská pleťová terapeutka Jane Wurwand. Po přesídlení do Spojených států tato vizionářka viděla velké mezery na poli amerického vzdělávání pleťových terapeutů, a proto nejdřív ze všeho založila vzdělávací středisko The International Dermal Institute. Právě tady školila nové terapeuty, brzy ale začala narážet na nedostatek vhodné kosmetiky. Sama Jane Wurwand dokonale znala potíže citlivé pleti, protože trpěla dermatitidou a ekzémem, a tehdejší nabídka nenaplňovala její představy o perfektní péči. Kdybyste se tenkrát rozhlédli po americkém trhu, našli byste kosmetiku s umělými barvivy a parfemacemi, zabalenou v křiklavých obalech a naplněnou leda tak planými sliby. Pleťová terapeutka se tuto situaci rozhodla změnit s nadšením jí vlastním a naplno se vrhla do vývoje kosmetiky, která nastaví nové principy pleťové péče, využije nejnovější vědecké poznatky a bude obsahovat to nejlepší z kosmetiky i farmacie. Vznikla Dermalogica.

Číslo jedna v profesionální péči o pleť

Už od svých počátků se Dermalogica striktně vyhýbala všem známým dráždivým složkám i látkám, které ucpávají póry. Výsledkem se stala oblíbená kosmetika bez umělých parfemací, barviv, parabenů, alkoholu a dalších nežádoucích látek. Přípravky si hrdě nesou označení „vegan-friendly“ i „cruelty-free“, naprosto tedy vyhovují přísným veganským standardům a nejsou testované na zvířatech. Po celém světě má dnes Dermalogica víc než 100 000 certifikovaných terapeutů, kteří dokážou vytvořit pleťovou péči na míru každému typu pleti. Jedná se o nejdůvěryhodnější, nejpoužívanější a nejdoporučovanější značku mezi pleťovými terapeuty. I vaše pleť může být zdravá a krásná. Stačí pravidelně používat kosmetiku Dermalogica.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest