COMME des GARCONS Blackpepper Parfémované vody

Popis produktu

Japonská módní značka COMME des GARCONS, v překladu Jako kluci, byla založena v roce 1969 v Tokiu. Za jejím vznikem a atypickým charakterem stojí módní návrhářka Rei Kawakubo. Ta je známá ve světě módy především tím, že nemá ráda pravidelné tvary, jakoukoli úzkoprsost a má rebelský přístup ke konvencím. Pod její rukou tak vznikají strohé, anti módní, dekonstruované modely. Rei Kawabuko se nezabývá pouze módou. Je i velkou fanynkou grafického designu a architektury, ráda vytváří i interiéry. Právě toto její oblíbené zaměření jí vnuklo myšlenku na podobu flakónů vůní, o které brzy rozšířila svůj sortiment. Z typické nádobky jejich niche parfémů přímo čiší její podpis. Jedná se o nepravidelný, čistý tvar, vesměs v tlumených barvách. Co se pak týká obsahu, tak kolekce vůní Rei Kawabuko patří k jedněm z nejkvalitnějším na trhu. Jednotlivé vůně mají nevšední složení, se kterým máte jistotu, že nezapadnete do škatulky davových vůní.

Elektrická kolize molekul, srážka kořeněných pepřových semínek, suspendovaných do nekonečné temnoty. Rezonanční ozvěna dynamické intenzity. Tak vidí kořeněnou niche vůni COMME des GARCONS. Teplý, suchý madagaskarský pepř a ohnivé cedrové dřevo, to je oč tu běží. Bohatá vůně je dále doplněná o pačuli, agarové dřevo spolu s karamelem a tonka fazolkou.

Parfémovaná voda COMME des GARCONS Blackpepper přináší hluboké znovuvytvoření známé vonné exotiky. Koření je opět dekonstruováno, destabilizováno a dekódováno… Již od roku 2016 dělá její řízná vůně radost všem uměleckým duším. Niche, unisex, excentrická… Více ne třeba k Blackpepper dodávat.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

parfuman
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

...vůně je zvláštním způsobem krásná jako všechno od značky comme des garcons.opravdu originální pojetí pepře ve vůni ,dřevitá, pikantní, trochu nasládlá

  • super
  • nic
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest