Colgate

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Colgate

Příběh světově proslulé značky Colgate, která v současnosti patří mezi přední výrobce produktů určených k ústní hygieně, se začal psát již před více než 200 lety v roce 1806. V tomto roce totiž William Colgate založil v New Yorku firmu nabízející svíčky a mýdla známou pod názvem William Colgate & Company. O více než 60 let později značka představila první aromatickou zubní pastu prodávanou v zavařovacích sklenicích. Zubní pasta v tubě, jak ji známe dnes, spatřila světlo světa za dalších 20 let.

Péče o zubní hygienu se značkou Colgate

V nabídce značky najdete účinné zubní pasty, dentální nitě, ústní vody, kartáčky a další produkty pečující o zuby, ústa a dásně. Sníte o zubech bílých jako perličky? Vyzkoušejte zubní pastu Colgate Max White White & Protect, která zuby bělí a chrání. Svěží dech vám zase zaručí ústní voda Colgate Plax Spearmint, jež dokáže zničit až 99,9 % bakterií v ústech.

Zajímavosti o značce Colgate

V roce 1996 Colgate představila program Bright smiles, bright future, který umožnil dětem v nouzi starat se o svá ústa a osvojit si základní hygienické návyky. Značka Colgate, jež patří pod společnost Colgate-Palmolive, v současnosti zaměstnává víc než 38 000 zaměstnanců a její produkty se prodávají ve více než 200 zemích světa. Zajímavostí také je, že byla časopisem Working Mother jmenovaná jednou ze sta nejlepších společností pro pracující matky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest