Christina Aguilera

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Christina Aguilera

Značka Christina Aguilera, za níž stojí známá zpěvačka, vytváří moderní vůně pro sebevědomé ženy, které se upřímně radují ze svého úspěchu. Naplno prožívají každičký den, protože vědí, že netušené zážitky přicházejí opravdu kdykoli. Buďte na ně připravená i vy! S parfémy značky Christina Aguilera nešlápnete vedle – jsou totiž mimořádně ženské, svůdné a vášnivé, tak jako žena, která jim propůjčila své jméno. Přitom se dají nosit univerzálně – ve škole, v kanceláři, při nákupech, sportovních aktivitách, na bujarých večírcích i romantických schůzkách. Náleží k nim i doprovodná kosmetika.

Christina Aguilera: Parfémová značka celebrity

Americká popová hvězda a herečka Christina Maria Aguilera (ročník 1980) zabodovala hned prvním hudebním albem, jehož se prodalo 17 milionů. Prestižní ceny a další příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Christina je však akční také v oblasti tvorby vůní, kde spolupracuje se značkou Elizabeth Arden. Přináší světu parfémy plné touhy a temperamentu, které skvěle odrážejí její povahu. Parfémy Christina Aguilera veřejnost těší už od roku 2004. Rybízově-vanilková vůně Christina Aguilera se v roce 2007 dokonce stala nejoblíbenějším parfémem ve Velké Británii.

Tipy na další zdařilé vůně Christiny Aguilery

Také dámská parfémovaná voda Christina Aguilera Definition (2017) patří k povedeným a populárním parfémovým dílům. Předkládá osvědčené ženské zbraně: vanilkové a diamantové orchideje, jejichž svůdnosti neodolá žádný muž. Srdce uživatelek z celého světa dobývá rovněž parfémovaná voda Christina Aguilera Red Sin (2012). Vůně ve znamení červeného jablka pokušení vyniká dlouhodobým erotickým vyzněním, což umocňuje ještě design v podobě provokativní červené krajky. Výborná hodnocení mají také tělová mléka, sprchové gely a deodoranty značky Christina Aguilera – například Inspire, Royal Desire, Christina Aguilera by Night a Touch of Seduction. Když je zkombinujete se stejnojmennými vůněmi, snadno dosáhnete žádaného efektu vrstvení vonných esencí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest