Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever Toaletní vody pro ženy

30x
Předpokládané doručení
v úterý - 11.08.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 10.08.

Popis produktu

Módní značka Dior přišla v roce 2009 s poctou svému zakladateli a stvořila nadčasovou reedici Les Créations de Monsieur Dior, skládající se z pěti intenzivních, květinových, a především elegantních vůní. Ty mají připomínat nejkrásnější šaty navržené Monsieur Diorem, jeho nejoblíbenější květiny či jen ztělesňovat podstatu jedinečného okamžiku v životě každé nositelky. Christian Dior se zapsal do historie výjimečným citem pro módu, ale i touhou vytvářet úchvatné vonné kompozice, které se stanou součástí života mnoha žen.

My bychom vám nyní rádi představili jednu z nich, kterou je toaletní voda Dior Forever And Ever. Růžová tekutina v jednoduchém, uhlazeném flakonu vás okouzlí kombinací tří květin - frézií, která se později rozvine do vůně indického jasmínu, jenž následně předá své žezlo královně květin, růži.

Jemná, lehká, unikátní a okouzlující, taková je Dior Forever And Ever. Tento květinový skvost dělá radost generacím žen po celém světě a je vhodný především na denní nošení.

Hodnocení 4.5
  • 89 %zákazníků doporučuje
  • 30hodnocení uživatelů

Recenze 30x


Adéla Bartlová

Jestli máte rády vůni frézií a marně hledáte fréziovou vůni - protože jich opravdu moc není - tak se můžete zastavit a oddechnout si, právě jste našly.

 

Ve vůních Forever and Ever byl původně trochu zmatek. Jedna totiž přišla na trh v roce 2002. Další v roce 2006, měla téměř stejný flakon a voněla skoro stejně, ale ne úplně stejně: místo růže obsahovala šípkovou růži a ostatní složky byly mírně přeskupeny. Nakonec u Diora vůni přesunuli do kolekce Les Creations de Monsieur Dior a voní... zase maličko jinak, ale pořád krásně.

 

Forever and Ever je vůně typu "stojím v květinářství mezi čerstvými květinami". Je květinově svěží a její svěžest je neodolatelná; pokud neustále chodíte předstírat okukování sortimentu do květinářství jen proto, abyste se mohly nadýchat té vůně, pořiďte si Forever and Ever a můžete si užívat kdykoli a kdekoli. Nejvýrazněji jsou cítit frézie a růže, ale vedle nich také pomerančový květ a pelargónie. V květinářství je cítit také vlhkost, zemina a zelené stonky, a přesně to najdete i v této vůni. Její základ je jemně teplý, právě jako nadýchaná hlína, a sametově zelený.

 

Forever and Ever je skvělá jarní vůně, ale můžete ji nosit i na konci zimy pro navození jarní nálady a v létě pro květinové osvěžení.

 

„Ada pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení

  • Skvost mezi skvostmi

  • Vyjímečná něžná vůně

JEMNÁ VŮNĚ NA LÉTO

Daniela

Tuhle vůni jsem si koupila poprvé v roce 2006 a to měla ještě jiný flakón. Je naprosto úžasná a ráda se k ní vracím. Doufám, že se bude stále prodávat.

  • Nádherná vůně
  • Nikdo v okolí určitě nebude vonět stejně
  • Nic

  • Jarní svěžest!

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: