Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo je velmi ženská pižmově-květinová vůně se zelenými a mýdlovitými akordy. Hodí se k dennímu nošení od jara do podzimu. „Toto je nebe… Čistá třída.“ „Elegance pro celý den.“ – Takto o ní hovoří uživatelské recenze. Ostatně francouzská značka Christian Dior je vždy sázkou na jistotu. Diorissimo patří do kolekce zmodernizovaných nejslavnějších parfémů Dior, spolu s vůněmi Diorella, Dioressence, Eau Fraiche a Forever and ever Dior. Série pěti nádherných flakonů vám vytvoří hodnotnou sbírku i působivou ozdobu toaletního stolku.

Od konvalinky přes jasmín k pižmu

Dámský parfém Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo se rozvíjí něžnými tóny konvalinky, které v srdci střídá egyptský jasmín a v základu smyslné bílé pižmo. Autorem kompozice je Francois Demachy, dvorní parfémář značky Dior, který má vynikající znalosti o surovinách i alchymistických tajemstvích vůní. Při své tvorbě využívá laboratoř značky s nejlepšími ingrediencemi světa, jichž je tam okolo 2500.

Pro obdivovatelky Diorovy klasiky

Parfémovaná voda Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo vznikla v roce 2009 spolu s dalšími, výše jmenovanými kompozicemi jako pocta tradičním vůním značky Dior. Vzešla z romantické jasmínové vůně Diorissimo (1955), vzpoury proti tehdejším těžkým sladkým parfémům. Je i ve formě toaletní vody a parfému.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.5

(hodnoceno 2x)

  • 25 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Výhodu
veraka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Byla jsem zvyklá na příjemnou vůni.Nyní je však agresivní a spíše mi páchne a bolí mě z ní hlava.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest