Christian Dior Dior Homme Vody po holení pro muže

4x
Předpokládané doručení
v úterý - 22.09.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 21.09.

Skladem > 10 ks Nejprodávanější varianta
1 353
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 4x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 4xrecenze zákazníků

Recenze 4x


Adéla Bartlová

Hned na začátku se musím k něčemu přiznat: vlastním Dior Homme a občas ji nosím. Miluju totiž vůni kosatce, levandule a kůže, a tady ji mám, nepřeslazenou a bez květinkových příkras. Ale nebojte se: dala jsem Dior Homme vyzkoušet kamarádovi, abych ji zhodnotila spravedlivě, a kamarád - který jindy nosí oblíbenou citrusovou toaletku - způsobil v práci mezi kolegyněmi hotové pozdvižení. Dostal nesčetně pochval, jak krásně a nevtíravě mužně voní.

Dior Homme je dostatečně "homme", ale pokud máte přítelkyni, která ráda nosí kosatec a levanduli, bude vám na ni chodit.

 

Dior Homme je jedna z nejhezčích běžně dostupných kosatcových vůní. Je přímo etalonem hebkosti a sametovosti, což jsou hlavní charakteristiky kosatce; jeho vůně je vlastně nenápadná, vzdáleně připomíná fialky, ale tou krásnou sametovostí umí zaplavit všechny ostatní složky. Smícháte-li kosatec s podobně hebkými ingrediencemi, budou se navzájem doplňovat a podporovat.

 

Dior Homme obsahuje kromě kosatce ještě levanduli - fialově kvetoucí bylinku, kterou máme tak spjatou s pánskými parfémy, že se málokdy dává do dámských vůní, aby nevoněly příliš pánsky -, kůži, kakao a ambru. (Ambra je sladká a... sametově pudrová.) V základu je pak ještě trochu dřevitého vetiveru, pačuli a koření. Harmonie kosatce, sladce bylinné levandule, luxusní kůže a kakaového prášku je nepopsatelná. To prostě musíte zkusit. A kdyby se vám, pánové, zdála moc jemná nebo málo sportovní, přesto vás prosím: kupte si nějaké malé balení a občas se navoňte. Ženám ve vašem okolí to udělá radost!

 

„Ada pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
Jiří Zolich

Shrnutí-pokud chcete zapůsobit na druhé, pokud chcete mít vodu po holení a kvalitní parfém - je toto naprosto jasná volba!

  • Vynikající vůně, která samozřejmě doplňuje řadu Dior Home.
  • V kombinaci se sprchovým mýdlem a parfémem je prostě skvělá.
  • TROCHU VYŠŠÍ CENA NENÍ NA ŠKODU! ASPOŇ TO NEKUPUJE KAŽDÝ! :-)
  • nic mne nenapadá

Přítel používá i vůni k této vodě po holení. Jsme s ní nesmírně spokojení. Jedinečná vůně.

super

super


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: