Calvin Klein Travel Collection Toaletní vody

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Calvin Klein Travel Collection je mix čtyř populárních unisex vůní. Jak už napovídá název, skvěle se hodí k cestování, protože mini flakonky vám v zavazadle nezaberou skoro žádné místo. Kazeta Calvin Klein Travel Collection obsahuje hned pět mini lahviček ikonických toaletních vod: CK One 2× 10 ml + CK Be 10 ml + CK All 10 ml + CK One Gold 10 ml.

Calvin Klein: zakladatel unisex vůní

Calvin Klein měl na začátku 90. let 20. století skvělý marketingový nápad: totiž že se holky i kluci mohou oblékat úplně stejně a minimalisticky, pouze do džínů a triček. A proč by nemohli i stejně vonět? Aktuálně vás to nepřekvapí, ale v roce 1994 to byla vskutku novátorská myšlenka. Vůně CK One byla masivně propagovaná i žádaná. Dnes je z ní uznávaná klasika, která má zajímavé následovníky: unisexové vůně CK Be, CK All či CK One Gold ve zlatém hávu.

Vydejte se na cesty s vůněmi CK

Citrusově-květinový unisex parfém CK One, který je v kazetě zastoupený hned dvakrát, zaslouženě patří k nejprodávanějším a nejžádanějším parfémům na světě. Značka CK s hlavním sídlem v New Yorku však rozhodně neusnula na vavřínech a pro své příznivce neustále chystá novinky – limitované letní edice, moderní variace oblíbených bestsellerů (například unisex parfém CK2, 2016) a také úplně nové řady mladistvých vůní pro ženy i muže. Nyní vás její tvorbou provede kazeta Travel Collection, ideální na cesty.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 6x)

  • 88 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Lahvičky jsou šroubovací.

  • Super vůně.
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: