By Kilian The Narcotics Forbidden Games Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Dámská parfémovaná voda By Kilian The Narcotics Forbidden Games přibližuje kouzlo zakázaných her. Je odlehčeným vyjádřením orientálního parfému, zaměřeného prioritně na ovocné tóny. Osloví moderní rebelku, která ráda překračuje hranice, koketuje, ale přitom si drží svou úroveň. Pocit luxusu a elegance umocňuje krásný flakon. Jistě oceníte, že značka By Kilian klade důraz na ekologii a balí své parfémy do plnitelných, opakovaně použitelných lahviček.

Broskvově-jablečné pokušení

Ovocně-květinový gurmánský parfém Forbidden Games otevírají šťavnaté broskve, jablka a švestky, to vše okořeněné skořicí. Jeho srdce rozechvívá úchvatný jasmín, bulharská růže a bourbonská pelargonie. V závěru se mísí sladké tóny vanilky, medu a opoponaxu. Nechte mix těchto neodolatelných vůní vstoupit i do vašeho srdce!

Finty pro delší výdrž vůně

Pro celodenní příjemné provonění pleti se snažte vůně vrstvit. Jakmile objevíte parfém svých snů, zaměřte se na vyhledání mycího gelu a tělového mléka se stejnými přísadami. V případě parfémované vody By Kilian The Narcotics Forbidden Games jsou to ovocné, případně květinové výtažky. Díky této doprovodné kosmetice bude mít parfémovaná voda mnohem delší výdrž. Zároveň můžete využít i promaštění kůže, protože parfém rychleji vyprchává ze suché pleti. Vyzkoušejte například kokosový olej, který naneste na prokrvená místa pokožky ještě před aplikací parfémované vody.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest