Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Řada

Bentley Infinite

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Bentley Infinite

Ikonická britská automobilka Bentley stojí i za žádanými vonnými doplňky pro muže. Vystihují je elegantní flakony z těžkého skla, na nichž se skví logo značky – písmeno „B“ s křídly. Na to, abyste oslnil ženu, nemusíte mít hned automobil Bentley. Začněte s parfémem z řady Bentley Infinite! Zvláště parfémovaná voda Bentley Infinite Intense přispívá k eroticky povznášejícím večerům. Tento názor máte z první ruky – od našich zákazníků.

Bentley Infinite: trvale oblíbená řada mužných vonných doplňků

Řadu založila toaletní voda Bentley Infinite (2015), dílo proslulé parfémářky Nathalie Lorson. Naplňují ho především citrusy, fialky a haitský vetiver. Zároveň se muži dočkali i parfémované vody Bentley Infinite Intense od stejné autorky. Infinite Intense poskytuje dlouhotrvající a silnější složení s vyšším procentem aromat (15 %). Fialku, vetiver a cedr obklopuje v parfémované vodě intenzivní, pikantní černý pepř. Rok 2016 přinesl dynamickou, kontrastní vůni toaletní vodu Bentley Infinite Rush s cedrovým dřevem, vetiverem a elemi v srdci. Zájemci si mohou opatřit i její „bílou“ edici White Edition, která ve střední vrstvě nabízí tureckou růži, bazalku a tymián.

Parfémovaná voda versus toaletní voda Bentley Infinite

Parfémovaná voda (Eau de Parfum) z řady Bentley Infinite zahrnuje 15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu, zatímco toaletní voda (Eau de Toilette) 4–8 %. Slabší a také levnější toaletní vodu z řady Bentley Infinite používejte převážně přes den, zatímco silnější parfémovanou vodou prosyťte svá zápěstí či loketní jamky při slavnostnějších podvečerních a večerních příležitostech. Jak parfémovaná, tak toaletní voda Bentley Infinite vytvoří na vaší pokožce jedinečný vonný podpis a výrazně vám zvedne sebevědomí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest