Benefit

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Benefit

Kosmetická značka Benefit umně propojuje krásu s humorem, což ji dovedlo k celosvětovému úspěchu. Benefit oslovuje především ženy, které chtějí mít skvěle nalíčené oči a obočí. Přináší jim produkty, s nimiž toho docílí jednoduše a v pohodlí domova. Vyzkoušejte i vy kosmetické vychytávky značky Benefit, které vám umožní žít naplno a nikdy se nevzdávat.

Benefit: Smích je nejlepší kosmetika!

Značka dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky Benefit vznikla v americkém San Francisku v roce 1976. Produkty, za nimiž stojí sestry Jean a Jane Fordovy, okouzlily svět kromě nesporné kvality i svými zábavnými retro obaly, které skvěle korespondují s mottem společnosti – Smích je nejlepší kosmetika. Buďte krásná a sexy s kosmetikou Benefit a dostanete se, kamkoli budete chtít! (A když se vám to nepodaří hned napoprvé, prostě přidejte víc šminek, radí experti značky.) „Na to, aby make-up vypadal dobře, nemusí být vážný,“ říkají také zakladatelky Benefitu, šarmantní dvojčata pocházející z farmy v Indianě. Dnes už ve firmě působí jejich dcery a neteře, které cestují křížem krážem po celém světě a všude rozdávají smích a kosmetické know-now.

Legendární líčidla značky Benefit

Mezi nejprodávanější produkty značky Benefit patří objemová řasenka They're Real! Dokáže řasy prodloužit a natočit tak, že budou k nerozeznání od umělých. Může být i v setu s očními linkami či v podobě miniřasenky, ideální na cesty. „Dobře se aplikuje, nedrolí se,“ uvádí jedna uživatelka v recenzi. Dalším hitem je voděodolná objemová řasenka Benefit BAD gal BANG! Dodá řasám až 36 hodin trvající objem a je to přímo věda: obsahuje totiž ultra lehké aeročástice, které nadzvednou, prodlouží řasy a zabrání působení gravitační síly… Výborné jsou také Benefit tužky na obočí, paletka ikonických tvářenek a bronzeru, gely a pomády na obočí, rozjasňující pudr, tekutý či bronzující rozjasňovač, voděodolná gelová oční linka… Projděte si naši nabídku a inspirujte se recenzemi uživatelek, které už produkty značky Benefit vyzkoušely.

Doprava:
Platba:
Certifikace: