Balmain Balmain Homme Toaletní vody pro muže

3x
Doručíme k vám
zítra - 18.09.
K osobnímu odběru
od dneška - 17.09.

Popis produktu

Vůně pro moderního, energického muže s vytříbeným vkusem pro styl, jež je kombinací klasiky s inovativními kousky? Vůně toaletní vody pro muže Balmain Balmain Homme, která byla uvedena na pulty v roce 2015. Vůně je charakterizovaná jako smyslná, elegantní a návyková. Orientálně-dřevitá vonná kompozice přímo vábí k tomu, aby se stala i vaším doplňkem. Necháte se zlákat?

Orientálně-dřevitá vůně pro elegantního muže

Sebevědomí je jedním ze šperků, které mužům sluší nejvíce. A vaše sebevědomí dokáže pozvednout do nebeských výšin toaletní voda, jež se otevírá osvěžujícím bergamotem, jedinečným aromatem šafránu a muškátovým oříškem. Srdce v sobě spojuje kontrastní vonné akordy, živočišné aroma kůže je doprovázeno něžnou vůní křehkých lístků fialky. Závěr vzdává hold eleganci za pomocí tonky, hřejivého cedrového dřeva a mechu. Neztraťte se v davu, okouzlete své okolí vůní toaletní vody Balmain Balmain Homme.

Hodnocení 4.8
  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Používám ke své spokojenosti několik let.

D.

Vůně Balmain jsou velmi elegantní a cenově dostupné.Vzpomínám na dnes už nesehnatelný pepřový Balmain a Balmain a především pánský fíkový Carbon.

  • Moc hezká,jemně nasládlá zahřívání vůně.Koupeno jako náhrada za dnes už nedostupný excelentní Carbon téže značky.J

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: