Atelier des Ors Iris Fauve Parfémované vody

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Atelier des Ors Iris Fauve je balzamická dřevitá vůně pro obě pohlaví. Snoubí se v ní květinové, citrusové, pudrové, ambrové a pižmové akordy, které dohromady vytvářejí auru svůdnosti a dobré nálady. Pořiďte si s partnerem lákavou zlatavou lahvičku vůně Iris Fauve, a buďte si ještě blíž! Můžete ji také darovat manželskému páru, třeba rodičům k Vánocům. Jistě ocení, že jste se jim dokázali přiblížit na emoční úrovni.

Vůně myrhy a kosatců

Unisex parfém Atelier des Ors Iris Fauve je vůní modrozelené pryskyřice myrhy a omamných květů kosatců (irisů), které se přihlásí už v úvodu spolu se skořicí a bergamotem. Srdce parfémované vody Iris Fauve ovládá cypriolový olej, haitský vetiver a uvolňující pačuli. Základu vládne již zmíněná myrha, pižmo, labdanum a oblíbená trvalka šuškarda. Je-li to možné, skladujte parfém v chladném prostředí a mimo dosah slunečních paprsků.

Původ posvátné myrhy

V bibli stojí, že když se Tři králové chystali na cestu, ukázala se před nimi hvězda, kterou viděli na Východě. Zůstala nad domem, v němž byl Ježíš. Mudrci se z celého srdce zradovali. Vešli do domu a našli Marii a dítě. Hluboce se před ním poklonili a předali mu své dary: zlato, kadidlo a myrhu. Ovšem ještě v 17. století botanikové myrhu neznali. A není divu, subtropický keř myrhovník roste jen málokde – v Arábii, Indii a samozřejmě v jeho domovině, v Somálsku a na východě Etiopie.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: