Amouage Journey Man Parfémované vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Jeho výsost, Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, člen ománské královské rodiny, měl kdysi velkou touhu obnovit velkolepou slávu arabských parfémů. Jeho nápad se stal v roce 1983 skutečností – zrodila se přepychová značka parfémů Amouage. Firma využívá ve svých vůních především suroviny, které jsou specifické pro oblast Středního východu. Jsou jimi například agarové dřevo, kadidlo, pižmo, ale také růže a koření. Parfémy Amouage míchají ti nejlepší parfuméři z Paříže, Grasse, Ženevy či New Yorku. Vůně Amouage jsou baleny ručně do tradičních flakonů. Ty samy jsou mistrovským dílem. Nádobka ženské vůně odkazuje na tvary ománského paláce Ruwi Mosque v hlavním městě Maskatu. Pánská verze má pak tvar chandžaru, tedy tradiční ománské dýky. Vůně Amouage jsou populární po celém světě a zakoupit je můžete i v prestižním londýnském nákupním domě Harrods, který si pečlivě vybírá s kterými značkami naváže spolupráci. Amouage však nenabízí pouze parfémy. Svou oblíbenou vůni můžete sehnat i v podobě sprchového gelu, mýdla, pěny do koupele, ale i jako vkusný interiérový doplněk v podobě vonné svíčky.

Parfémovaná voda Amouage Journey Man se otevírá velmi odvážně – ostrým sečuánským pepřem spolu s neroli, bergamotem, hořkým pomerančovníkem a kardamomem. Střední tóny, které dále následují, jsou neuvěřitelně silné. Tvoří je mocné kadidlo a tabákové listy v kombinaci s jalovcovými bobulemi a geraniolem. Spodní tóny ukrývají tonka fazolku, kůži, ambroxan a cypriol.

Amouage Journey Man je vonným zobrazením cesty metamorfóz. Úchvatná olfaktorická ilustrace dobrodružné cesty… Ať už se vydáte kamkoli, díky vysoké koncentraci vzácných složek, vás bude Amouage Journey následovat. Dřevitě-kořeněná vůně pro odvážného muže – maskulinní a s koženými tóny – taková je Amouage Journey Man.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest