Amouage Journey Man Parfémované vody pro muže

Doručíme k vám
ve čtvrtek - 20.06.
K osobnímu odběru
od zítřka - 19.06.

Popis produktu

Jeho výsost, Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, člen ománské královské rodiny, měl kdysi velkou touhu obnovit velkolepou slávu arabských parfémů. Jeho nápad se stal v roce 1983 skutečností – zrodila se přepychová značka parfémů Amouage. Firma využívá ve svých vůních především suroviny, které jsou specifické pro oblast Středního východu. Jsou jimi například agarové dřevo, kadidlo, pižmo, ale také růže a koření. Parfémy Amouage míchají ti nejlepší parfuméři z Paříže, Grasse, Ženevy či New Yorku. Vůně Amouage jsou baleny ručně do tradičních flakonů. Ty samy jsou mistrovským dílem. Nádobka ženské vůně odkazuje na tvary ománského paláce Ruwi Mosque v hlavním městě Maskatu. Pánská verze má pak tvar chandžaru, tedy tradiční ománské dýky. Vůně Amouage jsou populární po celém světě a zakoupit je můžete i v prestižním londýnském nákupním domě Harrods, který si pečlivě vybírá s kterými značkami naváže spolupráci. Amouage však nenabízí pouze parfémy. Svou oblíbenou vůni můžete sehnat i v podobě sprchového gelu, mýdla, pěny do koupele, ale i jako vkusný interiérový doplněk v podobě vonné svíčky.

Parfémovaná voda Amouage Journey Man se otevírá velmi odvážně – ostrým sečuánským pepřem spolu s neroli, bergamotem, hořkým pomerančovníkem a kardamomem. Střední tóny, které dále následují, jsou neuvěřitelně silné. Tvoří je mocné kadidlo a tabákové listy v kombinaci s jalovcovými bobulemi a geraniolem. Spodní tóny ukrývají tonka fazolku, kůži, ambroxan a cypriol.

Amouage Journey Man je vonným zobrazením cesty metamorfóz. Úchvatná olfaktorická ilustrace dobrodružné cesty… Ať už se vydáte kamkoli, díky vysoké koncentraci vzácných složek, vás bude Amouage Journey následovat. Dřevitě-kořeněná vůně pro odvážného muže – maskulinní a s koženými tóny – taková je Amouage Journey Man.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: