Amouage Epic Man Parfémované vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Jeho výsost, Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, člen královské rodiny z Ománu, měl kdysi velkou touhu obnovit velkolepou slávu arabských parfémů. Jeho nápad se stal v roce 1983 skutečností – vznikla přepychová značka parfémů Amouage. Firma využívá ve svých vůních pouze suroviny, které jsou specifické pro oblast Středního východu. Jsou jimi především agarové dřevo, kadidlo, pižmo, ale také růže a koření. Parfémy Amouage míchají ti nejlepší parfuméři z Paříže, Grasse, Ženevy či New Yorku. V současné době je pomyslným nosem značky Christopher Chong. Většina vůní Amouage je balena ručně, do tradičních flakonů. Ty samy jsou mistrovským dílem. Nádobka ženské vůně odkazuje na tvary ománského paláce Ruwi Mosque v hlavním městě Maskatu. Pánská verze má pak tvar chandžaru, tedy tradiční ománské dýky. Vůně Amouage jsou populární po celém světě a zakoupit je můžete i v prestižním, londýnském, nákupním domě Harrods, který si pečlivě vybírá, s kterými značkami naváže spolupráci. Amouage nenabízí pouze parfémy. Svou oblíbenou vůni můžete sehnat i v podobě sprchových gelů, mýdel, pěn do koupele, ale i jako vkusný, interiérový doplněk v podobě vonné svíčky.

Parfémovaná voda Amouage Epic Man je orientálně-dřevitá vůně pro muže, která má svým složením připomínat vzácné předměty, s kterými se cestovalo za businessem po starodávné Hedvábné stezce. Byly jimi zlato, čaj, hedvábí, koření, perly a kadidlo. Namixovaná vonná esence má být pomyslným, dramatickým podpisem tohoto parfumerského domu. Složení Amouage Epic Man je velmi obsáhlé a plné vzácných a nevšedních surovin. Horní tóny hrají esencí z bobulek růžového pepře ve spojení s kmínem, kadidlem a esencí z kardamomu, doplněné o šafrán, muškátový květ a oříšek s myrtou. V srdci radostí plesá geránium a myrhová esence. Ta je následovaná závěrečnou směsí santalového, cedrového a kouřového dřeva, doplněného o vůni kůže, kadidla a pižma. Nevšední složkou základu Amouage Epic Man je pak kastoreum, což je dosti vzácný výměšek pachových žláz bobra. Kastoreum má výraznou vůni, která je přirovnávána k vanilce či malinám. Vzhledem ke své unikátnosti se používá jen v těch opravdu nejlepších parfémech.

Parfémovaná voda Amouage Epic Man byla inspirována vodícím světlem mystické cesty mezi tehdejší Čínou a Arábií. Amouage Epic Man je vševidoucí síla přírody, ochránce této dávné legendy. Již od roku 2009 voní na sebevědomých mužích, kteří ji vyhledávají pro její nezaměnitelnost, trvanlivé a atypické složení. Chcete-li pro svého milého nevšední niche vůni, kterou v davu jen tak neucítíte, pak jste ji právě našla.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.3

(hodnoceno 4x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Rombas
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Parfémové nebe. Lyric Man je také úchvatný, ale Epic Man u mě stojí na pomyslném Olympu. Vůní jako Epic Man je bohužel jako šafránu, nebo možná bohu dík. Cena za tento orientální skvost (nejen) na el-nino odpovídá kvalitě. Vysoká.

Ed Morel
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

No.. tak tohle je vysoká liga..Amouage na Elnino.Chtělo by to někde odzkoušet a nebo vzorek.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest