Alfa Romeo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Alfa Romeo

Hledáte sportovní parfém pro akčního muže 21. století? Obklopte se vůněmi s temperamentním duchem věhlasné italské automobilky Alfa Romeo! Okamžitě si zvýšíte sebevědomí, vše vám půjde lépe od ruky a jen tak mimochodem k sobě stáhnete i pozornost ženského okolí. Praktické ploché lahvičky toaletních vod Alfa Romeo můžete nosit i po kapsách.

Alfa Romeo: parfémy s atmosférou jízdy ve stejnojmenných závodních vozech

Populární italská automobilka Alfa Romeo oslovila roku 2021 odborníky ze společnosti Desire Fragrances. Poté společně připravili kolekci červených, modrých a černých pánských vůní a doprovodné kosmetiky Alfa Romeo. Každá z nich odráží osobitou část automobilového světa, kterou podtrhuje originálními vonnými zážitky. Vyzkoušejte toaletní vody Alfa Romeo ideálně všechny a vytipujte si tu nejlepší pro vás. Určitě uvítáte i příznivou cenovou hladinu těchto moderních pánských vonných doplňků k celoročnímu nošení.

Bude vaše TOP červená, modrá nebo černá pánská vůně značky Alfa Romeo?

Toaletní voda Alfa Romeo Red je učiněnou vábničkou pro ženy. V úvodu nabízí růžový pepř, ananas a citrusy, v srdci šťavnaté ovoce, v základu božskou ambru a jemné tonkové boby. Toaletní voda Alfa Romeo Blue je zase vonnou pohlednicí z dobrodružné dovolené prožité ve vlnách divokého oceánu. V její aromaticko-fougerové kompozici nechybí kapradina, mořský akord a pačuli. Toaletní voda Alfa Romeo Black oslavuje sportovní ráz a mechanickou vyspělost vozů Alfa Romeo. Do vzrušujícího srdce EdT Black vetkal parfémář Cristiano Canali muškátový oříšek a tajemnou černou růži.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest