Nastavení filtrů
Pohlaví Řada Typ produktu
Cena
-

ALCINA

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce ALCINA

Každý z nás je jedinečný. Každá pleť má jiné potřeby a zaslouží si péči ušitou na míru bez zbytečných kompromisů. Oblíbená kosmetická značka ALCINA proto představuje unikátní řešení pro každý typ pleti a vlasů. Oslavuje různorodost, naznačuje, že krása skutečně kvete v každém věku a přináší prvotřídní péči o obličej, tělo i vlasy.

Kvalitní kosmetika z Německa

Německou značku ALCINA založil uprostřed minulého století Kurt Wolf a rodinná společnost dodnes vychází z jeho odkazu. Kombinuje dlouholetou tradici s novodobými inovacemi a módními trendy a výsledkem jsou účinné denní krémy, čisticí kosmetika, oblíbená vlasová péče a spousty dalších přípravků, které milují běžní uživatelé i odborníci z celého světa.

ALCINA jako oslava ženskosti

Název značky odkazuje na operu Alcina od německého skladatele Georga Friedricha Händela. Toto velkolepé hudební dílo je věnováno magické a tajemné ženskosti ve všech jejích podobách a pro kosmetické přípravky ALCINA je nekonečným zdrojem inspirace. Ženy byly pro německou kosmetickou značku velmi dlouho ve středu zájmu, ale v roce 2014 se své specializované řady dočkali i muži.

Vyzkoušejte oblíbenou péči

ALCINA se po desetiletí snaží přinášet svým klientům kosmetické přípravky, které je jednoduše ohromí. A nutno říci, že se jí to daří znamenitě. Vyzkoušejte pleťovou péči, tělové přípravky či vlasovou kosmetiku ALCINA a zařaďte se po bok milionů spokojených fanoušků této značky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest