Adidas Smooth For Women Sprchové gely pro ženy

Popis produktu

Ačkoliv má sportovní značka Adidas kořeny v Německu, dnes se zcela právem považuje za globální společnost. Firma s odvážnými sny, vysokými cíli a inovativními vizemi se netají tím, že chce být nejlepší. Stejně jako vrcholoví sportovci a atleti, kteří značku Adidas vyhledávají již od dob jejího vzniku. Jak si Adidas získal světovou prestiž a bezmeznou důvěru špičkových sportovců?

Adidas: Věříme, že sport dokáže měnit lidské životy

Legendární společnost Adidas, s níž jsou neoddělitelně spjaté 3 pruhy, začala psát svou historii v roce 1924, kdy Adi Dassler v Německu založil svou továrnu na boty. Jaká byla jeho vize? Vybavit atlety tím nejlepším sportovním vybavením. Dodávat sportovcům inovativní produkty, které jim umožní být ještě lepší. Adi Dassler se s vrcholovými sportovci osobně scházel, pozorně jim naslouchal a okamžitě vymýšlel, jak by se jejich vybavení dalo vylepšit. A dařilo se mu to.

Kosmetika a parfémy Adidas

Vedle sportovního vybavení najdete v sortimentu Adidas také oblíbené sportovní parfémy a kosmetiku, která vás skvěle osvěží nejen po sportovních výkonech. Lehké toaletní vody Adidas oceníte při nejrůznějších příležitostech a skvěle se hodí pro každodenní nošení. Aby byl efekt ideální, můžete je doplnit třeba sprchovým gelem, šamponem nebo deodorantem se stejnou vůní. Inovativní složení kosmetiky Adidas reaguje na nejnovější vědecké poznatky, a proto si deodoranty a sprchové gely Adidas rychle získaly nevídanou oblibu. Stejně jako ostatní sportovní vybavení, kterým nás populární značka neúnavně zásobuje. Vyzkoušejte kosmetiku a parfémy Adidas!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Monika Salačová
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Krasne voni, je skvely

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest