Vera Wang

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Vera Wang

Americká módní návrhářka čínského původu Vera Wang je známá především pro své svatební kolekce. Šaty značky Vera Wang sklízí opravdu nevídané úspěchy. Na svoji svatbu je oblékly i hvězdy Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Sharon Stone nebo Kim Kardashian. Ovšem značka Vera Wang nepřináší pouze jedinečné a úchvatné módní kousky. V její nabídce můžete najít také okouzlující vůně. Ty jsou známé také pro své romantické a něžné flakonky.

Příběh vzniku značky Vera Wang

Vůbec prvním zaměstnáním této umělecké bohyně byla práce pro módní časopis Vogue. Tam Vera Wang získala možnost naučit se vše, co souvisí s módním průmyslem, módou a i světem showbyznysu. Tvrdá práce v časopisu se velmi záhy opravdu vyplatila. Ve věku 23 let byla Vera Wang v časopise povýšena. V roce 1990 její zámožný otec přišel s nápadem, že by jeho talentovaná dcera mohla začít podnikat. A proto ji velmi ochotně finančně podpořil. A tak Vera Wang začala s navrhováním vlastních svatebních šatů a otevřela si svůj první vlastní obchod. Inovativní a neotřelé nápady upoutaly pozornost nejvyšších módních hvězd. Svou vůbec první vůni uvedla Vera Wang na trh v roce 2002 a rázem si získal obrovskou oblibu.

Vůně Vera Wang pro nevěsty i na běžné nošení

Romantické parfémované a toaletní vody z dílny Vera Wang nejsou věnované pouze nevěstám, ale také všem ženám, které se chtějí cítit okouzlující a výjimečné. Jemné květinovo-orientální a květinovo-ovocné vonné tóny jsou ukryty v nádherných něžných flakoncích. Jedná se tedy o souhru skvostných vůní a stylově vypadajících flakonů, jež ohromí každou ženu. Vera Wang ovšem rozhodně nezapomíná ani na muže. Parfémované vody značky Vera Wang pro muže bývají naopak velmi provokativní a svůdné. Velmi příznivé jsou také ceny všech nabízených vůní značky Vera Wang.

A jakou vůni úspěšné značky Vera Wang byste si rádi pořídili vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest