Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Tiffany & Co.

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tiffany & Co.

Značka Tiffany & Co. je světoznámá prvotřídními klenoty, typickou tyrkysovou barvou Tiffany blue, filmem Snídaně u Tiffanyho, návrháři zvučných jmen a také působivými parfémy. Vše od značky Tiffany & Co. dýchá luxusem. Neváhejte a vyberte si ji. I vůně se může stát vaším nejkrásnějším šperkem!

Tiffany & Co.: Exkluzivní šperky a parfémy

Ikonická americká značka Tiffany & Co. vznikla již v roce 1837. Její zakladatel Charles Lewis Tiffany nesl přezdívku Král diamantů. Jak proslulý zásnubní prsten Tiffany Setting, tak další šperky od této společnosti provázejí jedinečné životní okamžiky milionů lidí po celém světě. Značku Tiffany & Co. se slavným obchodem na Páté Avenue si oblíbili také američtí prezidenti, evropské šlechtické rody, majitelé nadnárodních firem či celebrity jako Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor, Jacqueline Kennedy Onassis, Anne Hataway, Natalie Portman, Angelina Jolie… První vůně Tiffany for Women a Tiffany for Men se objevily na trhu v 80. letech 20. století a brzy je následovaly další znamenité kompozice.

Tip na parfémované vody Tiffany & Co.

Otestujte třeba jiskřivou dámskou květinovou parfémovanou vodu Tiffany & Co. (2017). „Nádherná vůně, lehká a zároveň nepřehlédnutelná, originální,“ říká o ní paní Ivana. „Luxusní záležitost – naprostá pecka. Vyzkoušela jsem spoustu vysoce kvalitních vůní – ale tahle mě dostala,“ přidává se paní Jitka. Uživatelky se však shodují na kratší trvanlivosti parfémované vody. V takovém případě doporučujeme pokožku předem promazat neutrálním přípravkem, například kokosovým olejem. Promaštěná pleť udrží vonné esence déle. Vůně Tiffany & Co. je k dispozici také v dárkové kazetě spolu s mini cestovní verzí a tělovým mlékem. Získáte ji v typické tyrkysové krabičce Tiffany & Co. – symbolu lásky, přepychu a nadčasové elegance. A ještě vybroušenějším diamantem ve světě vůní je pižmově-kosatcová parfémovaná voda Tiffany & Co. Intense (2018). Má také příznivé ohlasy a podle nich solidní výdrž 6 až 8 hodin.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest