Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Technic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Technic

Chcete zdůraznit svou individualitu? Zajistěte si britskou kosmetiku Technic, která frčí u milovníků make-upu i zvířat. Jakostní, veganské produkty Technic se netestují na zvířatech a díky svým poutavým obalům jsou vždy IN. U značky Technic si můžete být jisti nejnovějšími trendy i nejdostupnějšími cenami.

Technic: Atraktivní veganská dekorativní kosmetika a pomůcky

Vyberte si u značky Technic vysoce pigmentované oční stíny, moderní pečující rtěnky a lesky na rty, působivé laky na nehty, důmyslné řasenky či svůdné tvářenky a obočenky. Nedílnou součástí sortimentu značky Technic jsou podkladové báze, konturovací sady, zvýrazňovače nebo tekuté korektory, s nimiž vmžiku vykouzlíte dokonalý vzhled pleti i při viditelnějších problémech. Společnost přináší na trh také umělé řasy různých délek, kosmetické štětce, rozčesávací kartáče… Neodolatelné jsou rovněž cestovní kufříky Technic, naplněné všestranným make-upem.

Vyhlášené kosmetické adventní kalendáře značky Technic

Před Vánocemi jsou dostupné i adventní kalendáře Technic, díky nimž vám ukrátí čas do Štědrého dne rozmanitá kosmetická překvapení: mini sprchové gely, tělová mléka, krémy na ruce či pěny do koupele, sponky do vlasů, nálepky na nehty, lesky na rty… Tato nabídka značky Technic je jistě vítanou alternativou sladkých adventních kalendářů. Zabodujete i u dětí, a to kalendářem značky Technic se šumivými bombami do koupele v zajímavých tvarech.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest