Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

SpongeBob Squarepants

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce SpongeBob Squarepants

Značka SpongeBob Squarepants, česky SpongeBob v kalhotách, dětem přibližuje pomocí hraček a jemné kosmetiky oblíbené animované postavičky SpongeBoba a jeho rozmanitých přátel, kteří žijí v podvodním městě Bikini Bottom (Zátiší Bikin). Hlavní postava seriálu SpongeBob je optimistická hranatá a žlutá mořská houba v kalhotách, bydlící v ananasu a pracující u pana Krabse jako kuchař. Dále zde figuruje Patrik Hvězdice, Veverka Sandy, Sheidon Plankton, Perla, Karen… Vše vymyslel mořský biolog a animátor Stephen McDannell Hillenburg. Otevřete svým dětem brány do říše populární animované americké pohádky Spongebob v kalhotách díky zábavné kosmetice!

SpongeBob Squarepants: Skvělí společníci do dětského pokoje

Značka SpongeBob Squarepants přináší vašim dětem důmyslné produkty 2v1: hračky a zároveň nádherné vůně v podobě nedráždivých toaletních vod a sprchových gelů. „Super vánoční dárek,“ označuje dětskou kosmetiku značky SpongeBob Squarepants online recenze paní Jitky. Tato zákaznice vybrala toaletní vodu Gary. Kompozice, která vaše nejmenší vtáhne do světa kreslených postaviček, zpočátku voní po citrusech a květu pomerančovníku. Její srdce naplňuje aroma exotického kokosu, sladká vůně vanilky a jantarové pryskyřice. Závěrečné tóny jsou dřevitě-pižmové. Veselá toaletní voda značky SpongeBob Squarepants zatraktivní dětské všední dny a každé ráno se stane důvodem k úsměvu.

Žádané vůně a dárkové kazety značky SpongeBob Squarepants

Základní vůní je samozřejmě SpongeBob. Jejími hlavními složkami jsou rozmarýn, mořské a dřevité tóny. Dalšími často vybíranými produkty značky SpongeBob Squarepants jsou dárkové kazety a toaletní vody Gary, Mr. Krabs či Squidward (Sépiák). Například vůně Mr. Krabs děti nadchne nejen okouzlujícími vonnými akordy, ale také designem flakonku, který představuje pana Evžena Krabse, šéfa a majitele Křupavého Kraba. Uvidíte, že příjemnou citrusovou vůni v hravém balení si vaši nejmenší ihned zamilují.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest