Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Značka

Nebyl nalezen žádný výsledek.

Objem
-

Sluneční brýle

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Sluneční brýle

Sluneční brýle je třeba mít vždy po ruce, protože ochraňují zdraví očí a citlivé pokožky v jejich okolí. Pomáhají také předcházet vzniku očních vrásek. Nejdůležitějším požadavkem na sluneční brýle je filtrování UVA a UVB záření, zvláště u vody, písku a na sněhu. Z hlediska výkonnosti UV filtru (stupeň 0 až 4) nezáleží na tom, zda jsou sluneční brýle tmavší, nebo světlejší. Dobré sluneční brýle přibalte všem členům rodiny včetně dětí jak k moři, tak do hor. Pokud si nejste jistí kvalitou svých slunečních brýlí, nechte si jejich UV filtr změřit v optice.

Tipy na značkové sluneční brýle

Zajímavé jsou například dětské sluneční brýle s maximální UV ochranou od značky Dialfa Pharmaceuticals. Zdobí je kreslení hrdinové – Spiderman, Hello Kitty nebo Tom & Jerry. Sluneční brýle vyrábějí také světoznámé módní značky Dolce&Gabbana, Chloé, Laura Biagiotti či TOM FORD. U nás si můžete objednat především jejich parfémové novinky i stálice.

Tipy na opalovací kosmetiku

Stejně jako sluneční brýle je k ochraně před nebezpečným UV zářením nezbytná opalovací kosmetika. Prohlédněte si její široký sortiment v našem e-shopu. Vedeme opalovací přípravky na obličej, na tělo, přípravky po opalování, samoopalovací kosmetiku i balzámy na rty se SPF. Osvědčenými značkami jsou PIZ BUIN, Malibu a Eucerin. Vybavení spolehlivými slunečními brýlemi a opalovací kosmetikou se můžete sluníčku vystavit bez obav!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest