Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Royal & Langnickel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Royal & Langnickel

Značka Royal and Langnickel přináší na trh kromě uměleckých štětců rovněž jedinečné kosmetické štětce v rozmanitých velikostech a tvarech, s nimiž bude vaše každodenní profesionální nalíčení hračkou. Díky jejím praktickým pouzdrům už nemusíte hledat štětec na make-up, rty nebo oči, protože budete mít všechny pomůcky ke svůdnému nalíčení pěkně pohromadě. Dopřejte si například sadu 4 kosmetických štětců Royal & Langnickel Moda Rose Complete Brush Kit, laděnou do módní barvy růžového zlata. Získáte v ní veškeré štětce potřebné pro kompletní nalíčení obličeje i roztomilé pouzdérko k domácímu či cestovnímu použití.

Royal and Langnickel: Znamenité kosmetické štětce

Společnost Royal and Langnickel vyrábí od 50. let 20. století prvotřídní štětce pro umělce, k nimž přidala také kosmetické štětce pro širokou veřejnost. Nyní svou produkci dělí do sekcí Art a Beauty. Motto značky Royal and Langnickel zní: „Chceme svým zákazníkům po celém světě poskytovat štětce v prémiové kvalitě za rozumné ceny.“ Skutečnost dává firmě za pravdu – vlákna jejích štětců zachytí sypká i mastná líčidla a snadno s nimi vytvoříte make-up filmové hvězdy. Oslňte své okolí perfektním vzhledem díky kosmetickým štětcům Royal and Langnickel!

Tipy na štětce a sady štětců Royal and Langnickel

Nejprodávanější jsou kosmetické štětce Royal & Langnickel Chique RoseGold Contour – na tvář, make-up nebo obočí a oční linky. Mají rukojeti v lesklém designu růžového zlata a syntetická, 100% veganská vlákna. Dalším TOP výrobkem je dárková kazeta Moda Mythical Star Travel, obsahující kromě šikovného cestovního pouzdra 5 štětců renomované značky Royal and Langnickel – na tvářenku, make-up, oční stíny, oční kontury a obočí. Obsahem další populární sady, Royal & Langnickel Moda Metallics Face Perfekting, jsou štětce na make-up, tvářenku, konturování a korektor. Z rozsáhlé nabídky štětcových setů si vybere každá zájemkyně!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest