Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Revuele

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Revuele

Vyčistěte pleť a vyživte ji do hloubky s pozoruhodnými přípravky evropské značky Revuele, která je tak dobrá, že se na pultech kamenných či online obchodů ani neohřeje. Při pravidelném používání kosmetika Revuele zvyšuje pružnost pokožky, podporuje její jemnost, hebkost a regeneraci.

Revuele: značka ihned následující globální kosmetické trendy

Rodinná značka Revuele přináší už desítky let kompletní sortiment jakostních a cenově dostupných kosmetických přípravků – pleťových, vlasových i pro osobní hygienu. Společnost Revuele disponuje moderním výrobním a kancelářským zázemím ve Francii, Bulharsku a Polsku. Působí především v Evropě, Latinské Americe či Austrálii. Díky její flexibilitě získáte mimořádně účinnou kosmetiku z nejlepších surovin a v atraktivním balení, za kterou nemusíte utratit majlant.

Seznamte se s malým výběrem kosmetiky značky Revuele

Mezi oblíbené přípravky značky Revuele patří čisticí a peelingový gel Face Peeling Gel Snail Filtrate pro hloubkové vyčištění pleti bez abrazivních částic. Účinnou látkou je hlemýždí sliz, který pleť silně vyživuje a zároveň ochraňuje před toxiny z okolního prostředí. Výsledkem je rozzářená, viditelně svěžejší pleť mladších i zralejších žen. „Nedráždí, funguje a je příjemný,“ stojí v zákaznické recenzi. Přirozený jas navrací smíšené a mastné pleti sérum Revuele Peeling Solution Lactic Acid. Využívá kyselinu mléčnou, která pomáhá odlupovat staré a matné kožní buňky na povrchu pleti. Sérum se nanáší po kapkách večer na vyčištěnou pleť, ještě před nočním krémem. Jiné sérum Revuele – CBD – je přímo nabité výživnými látkami: olejem z konopných semínek a vitaminem E. A pro unavenou pleť vyvinula značka Revuele sérum Nourishing Serum Moringa Oil.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest