RevitaLash

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce RevitaLash

Americká značka RevitaLash je světovou jedničkou ve výrobě vyživujících a zpevňujících kondicionérů na řasy, obočí a řasy. Vlajkovou lodí této oblíbené značky je sérum na růst a posílení řas RevitaLash ADVANCED, které si díky svým téměř zázračným účinkům oblíbily i světové celebrity v čele s Jennifer Love Hewitt nebo Kim Kardashian.

Silný příběh značky RevitaLash

Zajímá vás, co stálo za vznikem značky, založené v roce 2006 v Kalifornii? Její zakladatel, Dr. Michael Brinkenhoff, který 30 let pracoval jako oční lékař, chtěl potěšit svou manželku Gayle zotavující se po rakovině prsu. Následkem léčby nemoci byly její řasy zkřehlé a působily jako bez života. Doktor Brinkenhoff však věřil, že dokáže najít způsob, jak jim navrátit krásu, sílu a zdraví. A opravdu našel. Sérum RevitaLash ADVANCED se brzy proslavilo po celém světě.

Čím jsou produkty značky RevitaLash výjimečné?

Všechny produkty americké značky, založené na účinných ingrediencích a nejmodernějších vědeckých objevech, jsou hypoalergenní, klinicky testované, doporučené očním lékařem i dermatologem a nedráždivé.

Věděli jste?

Podle provedených klinických studií zaznamenalo 97 % zákazníků viditelné zlepšení svých řas po pouhých 3 týdnech. Přitom stačilo produkty používat jen jednou denně pro maximální efekt. Za pozornost také stojí, že z každého prodaného produktu jde část zisků do neziskových organizací, které se zabývají výzkumem léku na rakovinu prsu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest