Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

Pussy Deluxe

Filtrovat
Sleva 8 %  8 %

květinově-ovocně-gurmánská
19x
Skladem > 10 ks 66 Kč 61 (-8%)

O značce Pussy Deluxe

Sladké kočičky, zpozorněte, tohle je právě pro vás! Značka Pussy Deluxe cílí na moderní mladé ženy, jimž kromě jiného nabízí nápadné vonné doplňky, často ozdobené velikýma kočičíma očima. Parfémy značky Pussy Deluxe osloví dívky hledající zábavné a temperamentní vůně, jimiž na sebe upozorní i díky netradičnímu balení. Opatřete si některou z vůní Pussy Deluxe, naneste ji rafinovaně na místa, kde toužíte být políbená, a vrhněte se do víru zábavy!

Pussy Deluxe: Veselé koketní vůně

Německá značka Pussy Deluxe vytváří působivé sexy prádlo, plavky, oblečení a doplňky pro mladou generaci. Parfémová díla uvádí na trh od roku 2007. Už její prvotina, parfém Pussy Deluxe, je veselá čokoládově-jahodová vůně založená na gurmánských tónech, podobně jako parfémovaná voda Pussy Deluxe Sugar Cat (2014). Záhadnější alternativou je vůně Pussy Deluxe Velvet Kitten (2008) s tmavě zeleným a černým designem. Pussy Deluxe Meets (2015) je zase kolekce dámských vůní zasvěcených světovým metropolím – Londýnu, New Yorku a Paříži. Originální parfémy Pussy Deluxe charakterizují také hravé různobarevné flakony. Dovolte jim, aby rozzářily i vaše všední dny a přinesly vám hodně radosti.

I vy můžete být Pussy Deluxe Sugar Cat

Nejvíce žádaná je parfémovaná voda Pussy Deluxe Sugar Cat, kterou vytvářejí svůdné malinové, vanilkové a pomerančové tóny doprovázené vůní fialek a pižma. Je ideálním doplňkem na rande, ale v rozumném množství si ji můžete vzít i do školy či zaměstnání. Nevtíravá ovocně-květinová vůně je také dobrým tipem na dárek pro dívku, třeba valentýnský. „Nasládlá vůnička, svěží, neobtěžující, velmi příjemná a za ty peníze paráda,“ uvádí v recenzi paní Lena a dodává: „Navíc má velmi slušnou výdrž.“ Přidává se paní Marcela: „Pussy Deluxe Sugar Cat je pro mě favorit – kupuji stále. Muži i ženy mě zastavují a ptají se, čím tak pěkně voním.“ I vy můžete být Pussy Deluxe Sugar Cat – stačí si příslušný parfémový model objednat. Doma ho máte obratem.

Doprava:
Platba:
Certifikace: