Získejte masku Gabriella Salvete k nákupu pleťové kosmetiky nad 299 Kč!

Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Přípravky pro zdraví

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O sortimentu Přípravky pro zdraví

Přípravky pro zdraví podporují celkovou vitalitu a krásu, která vychází zevnitř osobnosti. Spolu s kosmetickou péčí a používáním vybraných parfémů tvoří nedílnou trojku pro váš každodenní dobrý pocit, potřebné sebevědomí a výkonnost. Existují dámské, pánské i dětské přípravky pro zdraví.

Doplňte si energii dary přírody

Můžete si vybrat přípravky proti únavě, které přispívají k úpravě krevního tlaku, harmonizaci štítné žlázy a látkové výměny, zlepšují psychickou i fyzickou kondici. Jiné přípravky pomáhají doplňovat vitaminy a minerály, předcházet vzniku cukrovky, srdečně-cévních onemocnění a podobně. Široký sortiment přípravků pro zdraví dodává na trh například značka Allnature. Přízni se těší také šťávy z aloe vera a další produkty značky LR Health & Beauty. Obě firmy vyhledávají to nejlepší z přírody a zakládají si na vysoké kvalitě.

Tipy na přípravky pro zdraví

Mezi osvědčené přípravky pro zdraví patří Weleda BIO Březová šťáva (Birch Elixir), která přirozeně očišťuje organismus vyplavováním rozličných usazenin z těla. Postupně ozdravuje pokožku a je tak vynikajícím doplňkem pleťové kosmetiky. Věhlasný je i přípravek pro zdraví Hemann Femigard, bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující vedlejší účinky hormonálních přípravků a regulující biorytmus ženských pohlavních orgánů. Uznávaným zdravotním doplňkem k vnějšímu i vnitřnímu užívání je rovněž kokosový olej, třeba Sefiros Coconut Oil či Allnature Premium Bio Coconut Oil. Paní Tereza o něm napsala do recenze: „Vyzkoušeno na tělo i do těla. Spokojenost.“

Doprava:
Platba:
Certifikace: