Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Přípravky pro ústní hygienu

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky pro ústní hygienu

Každodenní pečlivá ústní hygiena je důležitá pro dospělé i děti. Zajistí vám minimální riziko tvorby zubního kazu i řady onemocnění ústní dutiny. Účinné zubní pasty a ústní vody dokonale vyčistí a osvěží ústa, pomohou ochránit citlivé zuby, uleví při zánětech dásní, odstraní nehezké skvrny od nikotinu, kávy nebo čaje. Nezbytné je i použití správného kartáčku, který se vybírá individuálně podle velikosti, tvaru a tvrdosti. Pro děti jsou tu veselé zubní kartáčky, které rituál čištění zubů značně zatraktivní. Vydejte se vstříc dokonalému úsměvu a zdravým bílým zubům s moderními přípravky ústní hygieny pro celou rodinu!

Od kartáčků a past až k bělení zubů

Pomůcky a přípravky pro ústní hygienu dělíme do kategorií zubní kartáčky, zubní pasty, ústní vody, zubní nitě a bělení zubů. Jejich současné používání vám pomůže udržet zdravý a zářivý chrup po celý život.

Nejlepší značky výrobků pro ústní hygienu

K nejžádanějším značkám pro ústní hygienu patří bezesporu inovativní Ecodenta. Její zubní pasty důmyslně propojují přírodu s vědou. Osvědčeným výrobcem je také švýcarský Swissdent, který přináší na trh zubní pasty i kartáčky. Značky Ecodenta, Swissdent a ještě Listerine stojí i za populárními ústními vodami. V oblasti bělení zubů vyniká značka White Glo. Inspirujte se i vy dobrými zkušenostmi našich zákazníků s těmito značkami.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest