Nastavení filtrů

Philosophy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Philosophy

Cílem filozofie americké značky Philosophy je pomáhat ženám k lepšímu životu – den co den, po malých krůčcích. Hlásá, že osobní kosmetická péče má mít pozitivní dopad na tělo, mysl i planetu. Stále vylepšuje své portfolio, aby nabízela ekologičtější a čistší produkty – jak z hlediska složení, účinnosti, vůně a textury, tak obalových materiálů. K vyznavačkám značky Philosophy patří celebrity Oprah Winfrey, Natasha Bedingfield či Ellen Pompeo.

Philosophy: Uznávaná kosmetická značka vzešlá z lékařských výzkumů

Značku Philosophy založila v USA roku 1996 Cristina Carlino, na základě letitých lékařských výzkumů. V roce 2007 ji převzala společnost The Carlyle a po několika letech Coty. Proslavila se kvalitní pečující kosmetikou, parfémy a svým zaměřením na ženy, muže i děti. Její produkty, vycházející z moudrosti přírody i soudobých technologií, dokonce doporučují plastičtí chirurgové. Podpořte svůj půvab a následně i sebevědomí populární kosmetikou Philosophy!

Pleťový čistič Philosophy Purity Made Simple a další bestsellery značky

Neustále zářící hvězdou v sortimentu značky je micelární voda Philosophy Purity Made Simple. V jediném kroku šetrně odstraní nečistoty, makeup i nadbytečný maz, k tomu pleť všech typů příjemně tonizuje a lehce hydratuje. Používá se s vatovým tamponkem ráno a večer a není ji třeba oplachovat. Mezi další žádané produkty patří exfoliační pleťová voda nebo dvoufázový domácí peeling s vitaminem C, který viditelně omlazuje sluncem poškozenou, nadměrně pigmentovanou a stárnoucí pokožku. Kromě pleťové a tělové péče se značka Philosophy angažuje i ve světě vůní. Její nejprodávanější dámský parfém Amazing Grace je plný ženskosti a lásky. Vyniknete s ním v každém prostředí a zprostředkuje vám nová, inspirativní setkání. Těšte se na grapefruit, bergamot, mandarinku, jasmín, růži, frézii a pižmo, silně erotizující složku podobnou feromonům.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest