Pepe Jeans

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Pepe Jeans

Oslav a přátelských setkání nemůže být nikdy dost… Vychutnejte si pohodu a flirtování za doprovodu vůní parfémů Pepe Jeans, jejichž design vychází z koktejlových skleniček a šejkrů, čímž výrazně přispívá ke slavnostní atmosféře.

Pepe Jeans: značka (nejen) do míst, kde teče šampaňské proudem

Britská módní značka Pepe Jeans se zapsala do povědomí světové veřejnosti zejména tvorbou atraktivní džínové módy, ale od roku 2000 obohacuje trh rovněž originálními parfémy pro muže i ženy. S vůněmi Pepe Jeans zabodujete při společenských oslavách a večírcích i v běžném každodenním provozu. Nejenže s nimi roztancujete sály, dodáte jiskru všedním dnům, ale můžete je pojmout také jako neokoukané dárky pro své blízké.

Jak být IN, když někam vyrážíte s partnerem/partnerkou? S Pepe Jeans!

Chcete ve společnosti zazářit? Obklopte se třeba svůdným aromatem toaletních vod Pepe Jeans Cocktail Edition, které získáte v nápaditých flakonech. Koktejlovou sklenku na vysoké nožce pro dámu, v barvě Tequila Sunrise, doplňuje koktejlový šejkr pro pána, provedený v modrozeleném ombre vodním odstínu. Vůni pro ženy definuje ananas, malina, borůvka, pupeny černého rybízu, květy tiaré a citroníku, ambra, santal a pižmo. Muži se mohou těšit na zázvor, grapefruit, mražený citrus yuzu, kardamom a vzácné dřevo.

Další dvojicí pro dokonalé sladění v páru jsou parfémované vody Pepe Jeans London Calling. Vaší sbírce budou slušet také vůně Pepe Jeans Celebrate s modro-zlatým designem. Verze pro ženy má v srdci kaviár, whisky, vodní a bylinný akord; EdP pro muže vystihuje gurmánské aroma kakaa, skořice a tonkových bobů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest