Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Kategorie
Značka

Nebyl nalezen žádný výsledek.

Objem
-

Parfémované oleje na nohy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Parfémované oleje na nohy

Důmyslný parfémovaný olej na nohy dlouhodobě provoní vaše končetiny, zejména v horkém létě, a zároveň jim dodá výživné látky. S důvěrou s ním vyrazte do rozpálených ulic i v syntetických sandálkách!

Jak produkt co nejlépe využít

Parfémovaný olej na nohy můžete kromě chodidel a kotníků aplikovat i do podkolenních jamek či na suché lokty. Vždy získáte zvláčněnou pokožku prosycenou příjemnou vůní, která se na ní udrží celé hodiny. Parfémované oleje ocení zejména ženy se suchou a velmi suchou pletí.

Které parfémované oleje vybrat

Dámské parfémované oleje na nohy zastupuje v naší nabídce produkt Carolina Herrera Good Girl, doplněk známého parfému. Voní po lahodné kávě, mandlích, kakau, jasmínu a dalších jemných květinách. Všechny formy vůně Carolina Herrera Good Girl podtrhnou váš ženský půvab a přirozenou eleganci. I na nohy můžete použít parfémované oleje oblíbené značky Frais Monde, kterou vedeme. Nejlépe hodnocené jsou modely Lily Of The Valley a Spa Fruit Apricot and White Musk, o němž říká paní Blanka: „Voní podobně jako Calvin Klein Secret Obsession. A jako parfémovaný olej vydrží vskutku dlouho.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest