Nautica

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Nautica

Nautica je americká lifestylová značka, jež byla původně zaměřena pouze na výrobu velmi kvalitního a komfortního pánského oblečení vhodného pro plavbu lodí, tedy především vhodného pro námořní sporty. V současnosti však značka Nautica nabízí rozsáhlý sortiment volnočasového oblečení pro muže, ženy i děti a navíc také jedinečné parfémy a toaletní vody. Všechny nabízené parfémy značky Nautica jsou jiskřivé a svěží a dokonale navozují pocit, jaký vám dokáže poskytnou pouze moře.

Příběh vzniku značky Nautica

Americká módní značka Nautica vznikla v roce 1973 a nabízela především oblečení a doplňky pro muže, ženy i děti a jedinečnou kolekci bytových doplňků, kde hlavní inspirací těchto produktů byla především voda a moře. Později se však značka začala vyvíjet dalším směrem a začala nabízet i jiný sortiment. Kromě oblečení pro aktivní a dobrodružný život přišla Nautica v roce 1992 na trh i s první kolínskou vodou pro muže. V současnosti značka nabízí celé sady svěžích a jedinečných vůní pro muže i pro ženy, jejichž popularita neustále roste.

Svěží a mořem inspirované vůně Nautica

V nabídce značky Nautica naleznete především pánské parfémy, toaletní vody a deodoranty. Všechny nabízené vůně a parfémy se mohou pyšnit nádhernými dřevitě-aromatickými a aromaticko-akvatickými vonnými skladbami. Nautica navíc vybírá pro své pánské vůně takové názvy, které od první chvíle evokují okouzlující atmosféru nepopsatelných cest po moři, svěžesti ostrovů a nádherné mořské hladiny. Božské parfémy značky Nautica zkrátka představují jiskřivé a osvěžující vůně, které potěší každého muže a zároveň také okouzlí každou ženu.

Nechte se i vy unášet jedinečnými vůněmi inspirovanými mořem pomocí vůní značky Nautica.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest