Nanobrow

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Nanobrow

Správně ošetřené, vytvarované a nalíčené obočí může zásadním způsobem oživit a zdůraznit rysy vaší tváře. Opticky zvýrazní oči, otevře pohled a celkově podtrhne vaši osobnost. Díky produktům značky Nanobrow není barvení obočí jen náhodným krokem v make-upu, ale skutečným uměním, které dokáže vytvořit harmonii a eleganci.

Nanobrow: Čas na dokonale nalíčené obočí

Značka Nanobrow se zaměřuje na vše, co potřebuje vaše obočí, aby bylo půvabné a v kondici. Své distribuční centrum má v polské Varšavě a působí ve více než 30 zemích. Se značkou Nanobrow se můžete stát profesionálkou na úpravu obočí i v domácích podmínkách. Chcete-li, můžete kombinovat všechny produkty Nanobrow. Pro stimulaci růstu chloupků aplikujte večer před spaním sérum. Skvělou volbou pro každodenní jemný make-up je mýdlo na obočí Nanobrow. Pro výraznější vzhled sáhněte po pigmentovaných produktech Nanobrow. Vyberte si odstín, který nejlépe podtrhne vaši přirozenou krásu.

Široký záběr značky: od séra přes řasenku na obočí po stylingové gelové mýdlo

Základním produktem značky Nanobrow je sérum pro podporu růstu obočí. Už za pár dní s ním bude vaše obočí vypadat tmavší a lesklejší a za několik týdnů vás potěší hustý vzhled bez mezer. Hypoalergenní přípravek obočí průběžně regeneruje, posiluje, zvyšuje jeho odolnost a zabraňuje vypadávání chloupků. Pak můžete přistoupit k dekorativní kosmetice. Vyzkoušejte, co dokážete se stylingovým gelovým mýdlem Nanobrow Eyebrow Styling Soap. Tento průhledný přípravek můžete na obočí nanášet samostatně nebo společně s tónovacími produkty. Značka Nanobrow nabízí rozmanité pomády, gely, tužky, fixy i celé paletky na obočí. Obočí nalíčené speciální řasenkou značky Nanobrow dodá vašemu make-upu dokonalý finiš. Je jako tečka na i, korunující celkový vzhled.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest