Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Mentadent

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Mentadent

Každodenní pečlivá ústní hygiena zajišťuje všem generacím ochranu před tvorbou zubního kazu i řady onemocnění ústní dutiny. Účinné zubní pasty a ústní vody perfektně vyčistí a osvěží ústa, přinesou úlevu citlivým zubům, omezí zánětlivost dásní a odstraní skvrny od nápojů i nikotinu. Neméně důležitý je správný kartáček – vybraný každému budoucímu uživateli „na míru“ dle velikosti, tvaru a tvrdosti. Zajistěte si pohodlně online osvědčené produkty dentální péče Mentadent do zásoby pro celou rodinu, ať můžete starosti se zubní hygienou alespoň na chvíli pustit z hlavy…

Mentadent: ústní vody a zubní kartáčky, které frčí!

Značka Mentadent náleží do portfolia společnosti Unilever. Už desítky let propaguje po celém světě správné návyky při čištění zubů a péči o ústní dutinu. Zviditelňuje se prostřednictvím školních programů, bezplatných zubních prohlídek, interaktivních online programů i komunitních akcí. Ústní vody a zubní kartáčky Mentadent mají trvale pevné místo v domácnostech po celém světě.

Tipy na produkty Mentadent pro zlepšení zubní hygieny

Na výsluní zákaznického zájmu se drží intenzivní ústní voda Mentadent Professional Clorexidina 0,20 %, která má antibakteriální účinek, působí proti tvorbě zubního plaku, udržuje zdravé dásně a osvěžuje dech. Nabízí se i o něco slabší verze s 0,12 %, případně Mentadent Professional Clorexidina 0,05 % s vitaminem C. O všestranné zlepšení zdravotního stavu zubů a dásní se stará ústní voda Mentadent Active Protection 5X. Ústní voda Mentadent Teeth And Gums Mint zase boduje osvěžující mátou. Přesnost čištění a snadnější přístup k zadním zubům zajistil oblíbenost i zubním kartáčkům Mentadent.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest