Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Marc Dion

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Marc Dion

Kdo by odolal svůdné květinové, ovocné či dřevité vůni, kterou ukrývá ještě svůdnější dámská lodička? Nebo flakonek plný šťávy v podobě jahody, případně stylové číše? Poutavé a cenově výhodné parfémované vody Marc Dion mají všestranné využití: můžete si je vzít na večírek, rande, ale i do školy či zaměstnání.

Marc Dion: příjemné vůně, atraktivní design, super ceny

Parfémy Marc Dion upoutají už na první dojem svým vzhledem, takže udělají dobrý dojem i jako dárky. Protože se jedná o parfémované vody s vysokým podílem vonných látek, hodí se i k výjimečným příležitostem. A přitom jsou „za hubičku“! Nanášejte vybraný parfém Marc Dion v rozumném množství na pulzní body pokožky, aby dokonale splynul s vaší osobní chemií a vytvořil váš jedinečný vonný podpis.

Které parfémy Marc Dion frčí nejvíce?

Největší oblibě se těší dámské parfémované vody Marc Dion Fiorella Stiletto Rouge, Fiorella Stiletto Rouge Luxe, Fiorella Stiletto Glitter či Kristina's Sweet Strawberry. Parfémovaná voda Marc Dion Paris Love Forever zahrnuje celou řadu lákadel svobodomyslné dívky a mladé ženy: Paříž, Eiffelovu věž, jízdu na kole, vítr ve vlasech a šampaňské. Všechny vonné kompozice Marc Dion jsou naplněny smyslností, jejímž kouzlem vás v každé partě vyšvihnou na první místo.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest