Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Lalaloopsy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lalaloopsy

Hledáte voňavou maličkost pro dceru, vnučku, kamarádku…? Vyberte toaletní vodu značky Lalaloopsy – zajímavou svěžím obsahem, atraktivním obalem i dostupnou cenou. Rozmarné vůně Lalaloopsy přenesou dívky do světa fantazie, v němž mohou neomezeně snít o svém budoucím životě. Také se díky nim naučí vše o množství a způsobu aplikace parfému, což se jim už za pár let bude velmi hodit.

Lalaloopsy: Panenky a dívčí parfémy

Hlavním posláním americké značky Lalaloopsy je vytváření osobitých panenek s množstvím módních doplňků, v jejichž stylu se nesou také vůně Lalaloopsy. Zábavné a nápadité lahvičky parfémů Lalaloopsy jsou rovněž zpodobněním panenek. Co o voňavých produktech značky Lalaloopsy říkají naše zákaznice? „Krásný dárek, luxusní balení, určitě holčičky potěší! U nás už několikrát potěšily…“ „Doporučuji, lehká, svěží vůně, vhodná pro ty, kteří preferují ovocné toaletky. Neteř byla nadšená.“ „Lákavý obal pro malé slečny, dobrá cena.“ Značka Lalaloopsy je součástí společnosti MGA Entertainment, která vznikla roku 1979 a dnes je největším světovým výrobcem hraček.

Tipy na vůně značky Lalaloopsy

Oblíbeným parfémem Lalaloopsy je toaletní voda Dot Starlight, vynikající prezent pro dívku k Vánocům, narozeninám, za vysvědčení a k dalším příležitostem. Ovocně-květinové kompozici vládne okouzlující orchidej. Ačkoli je hravou vůní pro mladé slečny, má všechny atributy tradičního parfému – hlavu, srdce i základ s elegantními dřevitými tóny. Ideálními prvními parfémy od značky Lalaloopsy jsou rovněž Crums Sugar Cookie, Spot Splatter Splash a Mittens Fluff 'n' Stuff. Poslední jmenovaný vonný mix vytvářejí tóny jablek, hrušek, citrusů, konvalinek, frézií, pivoněk, pižma a vzácných dřev. Značka uvádí na trh i dárkové kazety pro děti, v nichž vybranou vůni doplňuje třeba spona do vlasů. Obdarujte vaši milou teenagerku znamenitým americkým parfémem Lalaloopsy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest