Lactacyd

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lactacyd

Značka Lactacyd patří mezi specialisty na intimní ženskou hygienu. A zcela oprávněně. Už více než 60 let produktům určeným pro intimní hygienu důvěřují miliony žen napříč celým světem. A kde a kdy byla značka založena? Abychom se navrátili k úplným začátkům, musíme se v čase vrátit do roku 1950 do Francie, kdy chtěli vědci vyvinout účinný přípravek, který nezpůsobuje podráždění. A to se taky povedlo.

Účinky kyseliny mléčné

Hvězdou mezi testovanými složkami se stala kyselina mléčná, jíž přirozeně produkuje ženské tělo jako ochranu intimních partií. Díky výzkumu byla představena jemná mycí intimní emulze, jejíž účinnost a snášenlivost potvrdila nejen celá řada testů, ale především spokojené zákaznice.

Proč zvolit pro intimní hygienu Lactacyd?

Důvodů, proč na tuto značku ženy nedají dopustit, je hned celá řada. Produkty Lactacyd, které zahrnují intimní emulze, intimní gely, sprchové gely i vlhčené ubrousky, respektují přirozené pH intimních partií. A nejen to. Jsou klinicky testované, založené na odborných zkušenostech, jsou obohaceny o přírodní kyselinu mléčnou, podporující růst prospěšných bakterií ve vaginální flóře, a přinášejí jemné a šetrné složení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest