Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Lab Series

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lab Series

Značka, která rozumí potřebám mužské pleti a pokožky. I tak by se dala popsat značka Lab Series založená již v roce 1987. Značka při navrhování svých kosmetických produktů vychází z toho, že dámská a pánská pleť vyžaduje odlišnou péči, a proto světu přináší produkty určené výhradně pro muže. A čím jsou tyto produkty tak výjimečné? Svou účinností založenou na propojení nejmodernějších technologiích, vědeckém výzkumu a účinných složkách.

Pánská kosmetika Lab Series

O tom, že si produkty značky Lab Series získaly celosvětovou oblibu, svědčí skutečnost, že se každou minutu ve světě prodají čtyři produkty této značky. V její nabídce najdete celou řadu kvalitních pánských produktů zaměřených například na kosmetiku určenou k holení nebo na stárnutí pleti. Za pozornost rozhodně stojí přípravky nabízející čtyři účinky v jednom založené na patentované technologii PRO LS.

Značka Lab Series: Na míru potřebám mužů

I mužská pleť vyžaduje speciální péči. Dopřejte jí ji díky dennímu pleťovému krému Lab Series Daily Moisture Defense Lotion, který pleť hydratuje, vyhlazuje pokožku, navrací jí mladistvý vzhled, brání předčasnému stárnutí pleti a chrání ji před UVA i UVB zářením, kouřem a znečištěním.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest