Kocostar

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Kocostar

Která žena by netoužila po dlouhodobě hydratované, vyživené, pružné a zklidněné pokožce? S inovativními maskami značky Kocostar budete tomuto odvěkému cíli o pořádný kus blíž. Jemná pleť obličeje, hladký krk, ruce a nohy spolehlivě dosvědčí váš zdravý životní styl i účinnou kosmetickou péči. Masky Kocostar v pestrobarevném balení jsou obvykle určené k jednorázovému použití. Vytvořte si s nimi vlastní salon krásy a podělte se s kamarádkami o zjištění, jak je domácí kosmetika Kocostar levná, zábavná i časově úsporná!

Kocostar: Revoluční masky na celé tělo

Dynamická korejská kosmetická značka Kocostar uvádí na světový trh novodobou péči o pleť – populární a vysoce efektivní textilní masky plné přírodních ingrediencí. Zaměřuje se při tom na nejrůznější části těla – tvář, nos, ruce, břicho, prsa, vlasy, chodidla… Ve své praxi se nebojí uplatňovat ani velmi kreativní nápady.

Čím značka Kocostar ohromuje svět nejvíce

Žádaným produktem značky Kocostar jsou například hydratační ponožky Foot Moisture Pack. Díky složení obsahujícímu bambucké máslo hloubkově hydratují a zjemňují pokožku celých chodidel. Jak ponožky Kocostar použít? Navlečte si je na nohy, které zvedněte nad úroveň srdce. Relaxujte tak 15 minut, poté ponožky sundejte. Přebytečnou masku vmasírujte do chodidel, která jsou nyní hedvábně jemná a hydratovaná. Podobně, ale na rukou, působí hydratační rukavice Kocostar Hand Moisture Pack. Výtečně zregenerují i opravdu suché, hrubé a popraskané ruce. Frčí rovněž hydratační plátýnková maska Kocostar Camellia Happy Mask, která se nechává na čistém obličeji působit 20 minut a poté se do pleti vmasíruje. Maska obličej hloubkově hydratuje a její antibakteriální účinek ho ochraňuje před vznikem akné. Svěží a odpočatý vzhled vám zajistí gelová maska na oční okolí Kocostar Princess Eye Patch. Určitě vyzkoušejte také hydratační plátkové masky. Například Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon obsahuje 12 plátků s melounovým designem i výtažky, jimiž podle potřeby vyživíte obličej, krk i jiné části těla. Přípravek se opět nechá působit na čistou pokožku a ve zbytkovém stavu se do ní vpraví.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest