Kariéra

Pracovník/ce zákaznického servisu s němčinou

  • Zajímáte se o svět parfémů a kosmetiky?
  • Chcete komunikovat v němčině?

Pokud ano, je práce v zákaznickém servisu ve společnosti el nino pro Vás to pravé.

Co budete na této pozici dělat:

  • budete v každodenním kontaktu se zákazníky německy mluvícího trhu prostřednictvím telefonu nebo emailu
  • zpracovávat související administrativu
  • komunikovat s dalšími odděleními společnosti
  • podílet se na přípravě marketingových akcí pro německy mluvící země

Perfektně k nám zapadnete, pokud:

  • jste přátelský, profesionální a komunikativní
  • se umíte vcítit do role zákazníka a máte trpělivost, pozitivní a prozákaznický přístup
  • Vám vyhovuje úzká spolupráce v týmu s kolegy při řešení zákaznických dotazů
  • Vás nerozhodí nestandardní situace, umíte argumentovat a rád vymýšlíte zlepšení

Pro tuto pozici dále potřebujete:

  • znalosti na úrovni úplného středního vzdělání
  • znalost práce na počítači – internet, mailový klient, Excel, Word atd.
  • dobrý pravopis a srozumitelné vyjadřování slovem i písmem ve němčině
  • odolnost vůči stresu

Výhodou:

  • znalost prostředí call centra nebo praxe na zákaznické lince
  • znalost sortimentu parfémů a kosmetiky

Ve společnosti el nino budete:

  • členem moderního týmu v Nové Pace
  • pracovat na svojí budoucnosti v perspektivní rostoucí společnosti
  • rozvíjet svoje dovednosti a vzdělávat se

Práce je vhodná i pro absolventa s pokročilou znalostí jazyka (min. B2 , lépe C1), vše ostatní zaučíme!

Místo výkonu: Nová Paka

Pracovník/ce skladu

Hledáme do týmu v Nové Pace a Dolní Kalné vhodné uchazeče na pozici skladníka!

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka zboží
  • příprava objednávek k expedici
  • balení objednávek konečným zákazníkům
  • vyrovnávání zboží do regálu

Požadavky:

  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru, perspektivu a jistotu zaměstnání
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, 13.plat, výroční benefity, firemní akce)
  • mimořádné odměny
  • pracovat na svojí budoucnosti v rostoucí společnosti
  • rozvíjet své dovednosti a vzdělávat se
  • možnost kariérního posunu
  • příjemné a přátelské  pracovní prostředí
  • zaměstnání na HPP

Z povahy vykonávané práce (manipulace s těžšími břemeny) je pozice vhodná pro muže.

Místo výkonu práce: Nová Paka, Dolní Kalná

Pracovník/ce online marketingu - PPC specialista/ka

Hledáme kolegy, kteří toho zatím možná moc nevědí, ale zajímá je internetový marketing a chtějí se dozvědět a naučit více.

Zcela jednoduše - PPC je zkratka z anglického pay-per-click a znamená platba za proklik. Budete nastavovat inzerci a díky této cílené reklamě pomocí upozorníte zákazníky na to, co právě hledají.

Jedná se o juniorní pozici - naučíme vás sestavovat PPC kampaně, uvidíte, jak se inzerce chová, jak jsou inzeráty proklikávané, jak na ně uživatelé reagují a zdali plní cíle. Přitom budete moci nahlédnout do chodu marketingového oddělení a podílet se dle svého zájmu na jeho dalších aktivitách.

Součástí Vaší práce bude:

  • správa PPC reklamního formátu Google Ads (vyhledávací i obsahová síť)
  • analýza efektivity a reporting vedení společnosti
  • další drobné aktivity v rámci marketingového oddělení dle vlastního zájmu/potřeby společnosti (copywriting, grafika, SEO, UX + analytika…)

Pro tuto pozici potřebujete:

  • min. středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost MS Office + internet
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • obchodní myšlení a vystupování, analytické myšlení
  • správně se jazykově vyjadřovat a psát krátký srozumitelný text
  • spolehlivost, preciznost, samostatnost
  • ochota se učit a pracovat v týmu

Výhodou (nikoliv podmínkou):

  • znalost či přímo praxe s PPC
  • znalost Google Analytics
  • zkušenost s online marketingem

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • zaučení uchazeče v daném oboru (vhodné i pro absolventy)
  • zajímavou práci v marketingovém týmu
  • rozvoj dovedností a další vzdělávání v rámci všech oblastní online marketingu (vč. možnosti jazykového kurzu)

Místo výkonu práce: Nová Paka

Pracovník/ce marketingového oddělení s maďarštinou

Pokud umíte maďarsky, zajímá Vás svět kosmetiky a parfémů, umíte koordinovat nové projekty a pracovat s daty, hledáme v našem týmu právě Vás.

  • monitoring a analýza marketingových dat
  • práce s tabulkami a filtry v Excelu, statistiky a reporting
  • práce s fakturami, verifikace transakcí
  • spolupráce na přípravě marketingových akcí pro vstup na maďarský trh, koordinace akcí
  • správa e-shopu, práce na sociálních sítích, překlady, komunikace se zákazníky

  • znalosti min.na úrovni SŠ
  • znalost maďarského jazyka na výborné úrovni písemnou i mluvenou formou (nejlépe C1), znalost češtiny podmínkou
  • znalost MS Excel – funkce a nástroje, MS Word
  • logické a analytické myšlení, zdravý úsudek a „selský rozum“
  • pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, otevřenost učit se novým věcem, komunikační dovednosti
  • časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • praxe výhodou, ale vhodné i pro šikovného absolventa
  • orientace v oblasti parfémů a kosmetiky
  • znalost dalšího jazyka

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti, perspektivu a jistotu zaměstnání
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, firemní akce a další)
  • motivující finanční ohodnocení

V el nino budete:

  • členem moderního marketingového týmu v Nové Pace

Místo výkonu práce: Nová Paka, Česká republika (nabízíme možnost ubytování)

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

JenPrace.cz