Košík 0
Váš košík je prázdný :(

Získejte dopravu zdarma

V košíku máte zboží za 0 Kč.

Nakupte ještě za 2 990 Kč a dopravu máte zdarma pro tyto dopravce (Česká pošta - Balík Na poštu, Česká pošta - Balík Do ruky, PPL)

0 Kč
Doprava zdarma!

Kariéra

Rádi byste se přidali do našeho týmu? Prohlédněte si aktuální otevřené pozice a v případě zájmu o uplatnění v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na email : job@elnino.cz

  1. Pracovník skladu
  2. Referent prodeje s polštinou

Pracovník skladu

Baví tě, když se něco stále děje? Máš zkušenosti nebo tě zajímá oblast logistiky? Pak hledáme možná právě tebe.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka zboží
  • příjem zboží
  • příprava objednávek k expedici
  • balení objednávek konečným zákazníkům
  • vyrovnávání zboží do regálu

Požadavky:

  • vysoká zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, 13.plat, výroční benefity, firemní akce)
  • příjemné a přátelské  pracovní prostředí
  • zaměstnání na HPP, případně formou brigády

Místo výkonu práce: Nová Paka

Referent prodeje s Polštinou

Společnost el nino parfum, s. r. o. hledá nového kolegu/kolegyni do oddělení zákaznického servisu.

  • péče o zákazníky (řešení dotazů, žádostí zákazníků)
  • příprava a expedice objednávek
  • práce s interním softwarem

 Požadavky:

  • vynikající znalost Polského jazyka slovem i písmem (rodilý mluvčí vítán)
  • orientace na zákazníka, komunikativnost
  • časová flexibilita, samostatnost,  logické a kreativní myšlení
  • znalost MS office

 Nabízíme:

  • zázemí úspěšné firmy
  • příjemné a přátelské prostředí
  • možnost ubytování (dotované)