Kariéra

Mzdový/á účetní

Součástí Vaší práce bude:

  • zpracování mzdového účetnictví zaměstnanců společnosti
  • správa docházkového systému (oprava editací, pracovní neschopnosti, OČR)
  • nastavování pracovních modelů, zadávání potřebných dat pro výpočet mezd, provádění srážek a odvodů
  • přihlašování, odhlašování a změny zdravotních pojišťoven zaměstnanců
  • vytváření bankovních příkazů pro převody mezd na účty zaměstnanců
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami, OSSZ a dalšími úřady
  • výpočty a vedení exekucí, insolvencí
  • posuzování nároků zaměstnanců na daňové úlevy a povinnosti zaměstnanců, zpracování ročního zúčtování daní pro zaměstnance
  • zpracování podkladů pro refundaci a fakturaci mezd zaměstnanců
  • celkové měsíční uzávěrky, kontroly výstupů, statistiky
  • komunikace se zaměstnanci
  • zajišťování dalších povinností vyplývajících z platné legislativy a snaha o zlepšování procesů

Pro tuto pozici potřebujete:

  • středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • znalost mzdového účetnictví, orientaci v pracovním právu
  • praxi na obdobné pozici
  • ekonomický rozhled, analytické a logické myšlení
  • znalost práce na PC (Windows, Office – Excel, Internet)
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • znalost systému ABRA, RON

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti, perspektivu a jistotu zaměstnání
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky +, firemní akce a další)
  • motivující finanční ohodnocení

V el nino budete:

  • členem moderního týmu v Nové Pace
  • pracovat na svojí budoucnosti v perspektivní rostoucí společnosti
  • rozvíjet svoje dovednosti a vzdělávat se

Místo výkonu práce: Nová Paka, Česká republika

Pracovník/ce zákaznického servisu

Náplň práce:

  • každodenní kontakt s českými a slovenskými zákazníky prostřednictvím telefonu, emailů
  • zpracování související administrativy
  • zadávání dat do interních systémů
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti

Požadavky:

  • SŠ nebo SOU s maturitou
  • výborná znalost pravidel českého pravopisu (gramatika, stylistika)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (ústní i písemná komunikace)
  • znalost práce na PC (internet, mailový klient, excel, word atd.)
  • výborná vyjadřovací schopnost slovem i písmem
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost argumentace, schopnost řešit kofliktní situace
  • odolnost vůči stresu
  • profesionální, prozákaznický přístup
  • vysoká míra empatie a trpělivosti
  • chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti

Výhodou:

  • znalost systému ABRA (není podmínkou)
  • znalost sortimentu parfémů a kosmetiky
  • znalost prostředí call centra nebo praxe na zákaznické lince

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné firmy
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, odměny, výroční benefity, firemní akce)
  • příjemné a přátelské prostředí

Místo výkonu práce: Nová Paka

Pracovník/ce skladu

Hledáme do týmu v Nové Pace a Dolní Kalné vhodné uchazeče na pozici skladníka!

  • nakládka a vykládka zboží
  • příprava objednávek k expedici
  • balení objednávek konečným zákazníkům
  • vyrovnávání zboží do regálu

Požadavky:

  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru, perspektivu a jistotu zaměstnání
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, 13.plat, výroční benefity, firemní akce)
  • mimořádné odměny
  • pracovat na svojí budoucnosti v rostoucí společnosti
  • rozvíjet své dovednosti a vzdělávat se
  • možnost kariérního posunu
  • příjemné a přátelské  pracovní prostředí
  • zaměstnání na HPP

Z povahy vykonávané práce (manipulace s těžšími břemeny) je pozice vhodná pro muže.

Místo výkonu práce: Nová Paka, Dolní Kalná

Pracovník/ce marketingového oddělení s maďarštinou

Pokud umíte maďarsky, zajímá Vás svět kosmetiky a parfémů, umíte koordinovat nové projekty a pracovat s daty, hledáme v našem týmu právě Vás.

  • monitoring a analýza marketingových dat
  • práce s tabulkami a filtry v Excelu, statistiky a reporting
  • práce s fakturami, verifikace transakcí
  • spolupráce na přípravě marketingových akcí pro vstup na maďarský trh, koordinace akcí
  • správa e-shopu, práce na sociálních sítích, překlady, komunikace se zákazníky

  • znalosti min.na úrovni SŠ
  • znalost maďarského jazyka na výborné úrovni písemnou i mluvenou formou (nejlépe C1), znalost češtiny podmínkou
  • znalost MS Excel – funkce a nástroje, MS Word
  • logické a analytické myšlení, zdravý úsudek a „selský rozum“
  • pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, otevřenost učit se novým věcem, komunikační dovednosti
  • časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • praxe výhodou, ale vhodné i pro šikovného absolventa
  • orientace v oblasti parfémů a kosmetiky
  • znalost dalšího jazyka

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, firemní akce a další)

  • členem moderního marketingového týmu v Nové Pace

Místo výkonu práce: Nová Paka, Česká republika (nabízíme možnost ubytování)

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

JenPrace.cz