Hledání Přihlásit Košík 0
Váš košík je prázdný :(

Kariéra

Rádi byste se přidali do našeho týmu? Prohlédněte si aktuální otevřené pozice a v případě zájmu o uplatnění v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na email : job@elnino.cz

          Pracovník skladu

          Specialista junior internetového marketingu - Polsko

detail k jednotlivým pozicím najdete níže

Baví tě, když se něco stále děje? Máš zkušenosti nebo tě zajímá oblast logistiky? Pak hledáme možná právě tebe.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka zboží
  • příjem zboží
  • příprava objednávek k expedici
  • balení objednávek konečným zákazníkům
  • vyrovnávání zboží do regálu

Požadavky:

  • vysoká zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • zaměstnanecké výhody
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Nová Paka

Společnost el nino parfum, s.r.o. hledá vhodného kandidáta do marketingového oddělení na pozici "Specialista junior internetového marketingu - Polsko".

  • Vývoj a úprava materiálů informačních a reklamních
  • Překlady textů z českého jazyka (včetně blogu)
  • Koordinace s blogery a provádění činností v oblasti budování zpětných odkazů (linkbuilding)
  • Pomoc při plánování a organizovaní marketinkových kampaní
  • Servis e-commerce
  • Vedení záznamů

Požadavky:

  • Samostatnost, pečlivost a kreativní myšlení
  • Komunikativnost, dobrá práce v týmu
  • Snaha rozšířit odbornou kvalifikaci
  • MS Office
  • Znalost polského jazyka

Znalosti výhodou:

  • SEO/SEM
  • Social Media
  • Google Analytics
  • Blogosféry
  • Znalost parfému a kosmetiky

Nabízíme:

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Kariérní růst
  • Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy
  • Benefity (stravenky)
  • Možnost ubytování

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na job@elnino.cz