Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Justin Bieber

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Justin Bieber

S parfémy značky Justin Bieber, patřící slavnému popovému zpěvákovi, vylétnete až ke hvězdám! Jsou tím pravým pro mladé slečny: propracované, krásné uvnitř i zvenku a navíc za dobré ceny. Dokonce se stává, že vůni Justin Bieber koupí maminka své dceři a pak, ohromená její krásou, na ni tajně chodí i ona… Justin Bieber věru ví, jak zapůsobit na srdce žen!

Justin Bieber: Žádaná parfémová značka celebrity

Justin Bieber (narozený roku 1994 ve znamení Ryb) je úspěšný kanadský zpěvák, velký idol -náctiletých fanynek. V roce 2008 ho objevil jeho dosavadní manažer Scooter Braun a od té doby jeho hvězda slávy vyletěla rychle nahoru. Zpěvák se posléze, ve snaze podpořit „Bieberovskou horečku“, vrhl i na tvorbu parfémů. Jeho první dílo, parfémovaná voda Justin Bieber Someday (2011) je romantická a šťavnatá květinově-ovocná vůně s uzávěrem v podobě rozvíjející se červené růže vytvořené ze srdíček. Mimochodem, v roce vydání prvního parfému Justin na eBay prodal pramínek svých vlasů za (v přepočtu) více než jeden milion korun… A začal být také k vidění v muzeu voskových figurín v New Yorku, Amsterdamu a Londýně.

Next Girlfriend a další vůně značky Justin Bieber

Kromě Someday je oblíbená také parfémovaná voda Justin Bieber Next Girlfriend z roku 2014, následovnice o dva roky starší sexy vůně Girlfriend. Jaká má být nová přítelkyně Justina Biebera? Sladká a plná energie, stejně jako šťavnaté ovoce obsažené v této kompozici, jejíž mladistvá nevinnost zvolna přechází do výbuchu vášně a smyslnosti. Flakon vůně Next Girlfriend vás upoutá zlatým přívěskem ve tvaru srdíčka, který má působit jako zámeček. Toužíte-li objevit klíč od mužského srdce, použijte parfémovanou vodu Justin Bieber The Key (2013). Klíč dle slov zpěváka symbolizuje neochvějnou víru v uskutečnění svých snů. Naše zákaznice Vendulka uvedla: „Koupila jsem jen podle recenzí a nemá chybu. Krásná sladká vůně, hezký flakon i s přívěskem. Až vypotřebuji, koupím znovu. Dobrá cena, díky elnino.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest