Nastavení filtrů

Jennifer Lopez Live Luxe

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jennifer Lopez Live Luxe

Víte, že Jennifer Lopez zvanou JLo si pozval v lednu 2021 na svou inauguraci 46. americký prezident Joe Biden? Vystoupila na ní s Lady Gaga a mladou básnířkou. Spojením vášně pro luxus a divoký rytmus této americké herečky, zpěvačky, tanečnice a módní návrhářky je oblíbená dámská vonná řada Jennifer Lopez Live Luxe. Zařaďte ji do své sbírky, inspirujte se její energií a vychutnávejte si život na sto procent!

Jennifer Lopez Live Luxe: od broskve přes konvalinku k sexy pižmu

Obal květinově-ovocné parfémované vody Jennifer Lopez Live Luxe se už zdálky třpytí a hraje duhovými barvami. V prvních minutách vás ohromí silné noty hrušky, broskve a melounu. Ženskost umocňuje srdce zahrnující konvalinku, zimolez a růžovou frézii. Základová vrstva z ambry, santalového dřeva, vanilky a pižma vytvoří na vaší pokožce neodolatelný otisk. Vůně Jennifer Lopez Live Luxe je tou pravou pro sebevědomou a zároveň uvolněnou slečnu i dámu, která miluje klid i výzvy dnešního rozmanitého světa. Mladistvá, šarmantní vonná řada vznikla již roku 2006 a pořád sbírá vavříny. Je prý doslova magnetem na muže.

Provonění těla umocní sprchový krém a tělové mléko Live Luxe

V rámci řady Jennifer Lopez Live Luxe můžete získat i parfémovanou vodu, sprchový krém a tělové mléko v atraktivním dárkovém balení. Nechte si výjimečnou vůni Jennifer Lopez Live Luxe proniknout až do pórů pokožky od hlavy k patám a zdůrazněte tak své ženské kouzlo. Vůně Jennifer Lopez Live Luxe se nejlépe nosí od jara do podzimu a přes den, kdy zvyšuje energii, sex-appeal a podporuje dobrou náladu. Vyznavačka luxusu si ji může vzít kdekoli a nikdy se jí neomrzí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest