Interiérové spreje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Interiérové spreje

Interiérový sprej nádherně a dlouhodobě provoní váš domov nebo pracovní prostory. Nejvíce žádané jsou výrazné ovocné, květinové, dřevité a pižmové vonné noty bytových vonných doplňků. Interiérové spreje vyhlášených značek bodují také svým designem, díky němuž se stávají i elegantním bytovým doplňkem.

Typy interiérových vůní

Vůně pro váš domov získáte buď ve formě sprejů k rozprašování, nebo difuzérů s ponořenými přírodními tyčinkami. Spreje v místnostech podle libosti rozstřikujte a difuzéry používejte spolu s ratanovými tyčinkami, přes které se vůně postupně odpařují do prostoru. Oba uvedené typy bytových vůní vynikají dlouhou trvanlivostí.

Tip na interiérový sprej

Vyzkoušejte například italský interiérový sprej Culti Stile Acqua. Evokuje romantický zámek nad jezerem, obklopený zahradou v plném květu, na jehož fasády a balkony šplhají houževnaté divoké růže, odrážející se na blankytně modré vodní hladině… Bytová vůně Culti Stile Acqua obsahuje broskev, tuberózu, vanilku, pižmo a dřevité akordy. Nejlépe vynikne v teplejším počasí. Kompozice z roku 1991 má unisex vyznění, což znamená, že voní ženám i mužům, mladší i starší generaci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest