Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Evian

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Evian

Co se vám vybaví, když se vysloví název značky Evian? Pravděpodobně nejprodávanější neperlivá balená voda na světě. Tato voda je balena přímo u zdroje, tedy ve francouzském městě Evian, které se nachází v podhůří švýcarsko-francouzských Alp. Tato výjimečná voda je 100% přírodní a není nijak chemicky ani technologicky upravovaná.

Příběh vody Evian, který se začal psát v roce 1789

Pokud se chceme vydat za kořeny značky, musíme se vrátit o několik stovek let zpět. V roce 1789 totiž přírodní pramenitý zdroj vody Evian objevil ve městě Évian-les-Bains francouzský šlechtic markýz de Lessert, když byl na procházce a dostal žízeň. Již po několika doušcích poznal, že se nejedná o jen tak obyčejnou vodu, tato pramenitá voda totiž byla velmi lehká a lahodná. V roce 1806 byly ve městě otevřeny první termální lázně a v roce 1826 představeno první stáčecí zařízená. V této době se stalo město cílem návštěvníků z celé Evropy a mimo ni a voda se stala synonymem hydratace a zdraví. V roce 1978 začala pramenitou vodu společnost Danone Waters dovážet do USA a Kanady, dnes se tato blahodárná voda těší oblibě lidí napříč celým světem.

Evian: Kosmetika s přírodní minerální vodou

Výjimečné účinky vody Evian můžete pocítit na vlastní kůži, a to nejen tak, že vodu vypijete. Značka totiž svůj sortiment rozšířila také o kvalitní kosmetiku s obsahem této 100% přírodní minerální vody z Alp. V nabídce značka tak najdete například hydratační mlhu na tělo a obličej pro děti nebo pleťové vody a spreje vhodné pro všechny typy pleti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest