Epilátory

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O sortimentu Epilátory

Epilátory jsou jedním ze způsobů, jak dlouhodobě dosáhnout dokonale hladké pokožky bez nežádoucích chloupků. Epilátory odstraňují chloupky včetně kořínků, což zajišťuje dlouhodobější efekt oproti depilaci, při které dochází pouze k povrchovému odstranění chloupků. Epilátory se dělí na klasické epilátory a IPL, výběr přístroje závisí především na tom, na jakou část těla chcete epilátor používat, k dostání jsou také přístroje vhodné na odstranění chloupků na citlivé pokožce obličeje.

Klasické epilátory

Klasické epilátory obsahují rychle se otáčející kotoučky, nebo pinzety, které odstraní chloupek i s kořínkem, tyto epilátory jsou vhodné pro epilaci nohou, podpaží a intimních partií. Výdrž hladké pokožky se pohybuje v rámci několika týdnů. Klasické epilátory pořídíte za nižší cenu než IPL epilátory, nevýhodou je však mírně bolestivé odstraňování chloupků.

IPL epilátory

IPL epilátory narušují strukturu chloupků pomocí intenzivního pulzního světla, jejich účinnost se však odvíjí podle barvy chloupků a barvy kůže. U světlejších typů nemusí být tento typ epilátorů účinný. IPL epilátory jsou vhodné na odstranění chloupků v oblasti nohou, podpaží, obličeje i intimních partií. Velkou předností je, že pokožka zůstává hladká po dobu několika týdnů a epilace je bezbolestná. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.

Zbavte se chloupků efektivně a užívejte si dokonale hebkou pokožku bez nežádoucích chloupků i několik týdnů díky epilátorům.

Doprava:
Platba:
Certifikace: